Galaxy A71 5G modelinin özellikleri belli oldu

0

Samsung Galaxy A serisi modelleri için çalışmalarına devam ediyor. Galaxy A serisi için eklenen modeller arasında 5G destekleyen modeller de eklenecek. İlk modeller arasında yer alan Galaxy A71 5G özellikleri de belli oldu.

Galaxy A71 5G özellikleri nasıl olacak?

Samsung yeni telefon modelleri çıkarmak için aralıksız bir şekilde çalışıyor. Galaxy A71 modeli yeni bir telefon modeli olarak karşımıza çıkarken Galaxy A71 modelinin 5G destekleyen modeli de karşımıza çıkacak. SM-A7160 model numarasıyla Çin Bilgi Teknolojileri ve Endüstri Bakanlığı tarafından sertifika alan modelin, özellikleri verilen bu raporda ortaya çıktı. Verilen rapordan anlaşılan teknik özelliklere göre yeni model 162.6 mm x 75.5 mm x 8.1 mm boyutlarında olacak.

Samsung Galaxy A71

Galaxy A71 5G Exynos 980 işlemcisini kullanacak. Bu işlemcinin 5G desteği için de Shannon 5G modemi Galaxy A71 5G’de kullanılacak. Telefonda 8 GB RAM olduğunu rapordan anlayabiliyoruz.

Kamera tarafında ise bizi 64 Megapiksel olan ana kamera bu modelde yer alacak. Bununla birlikte karşımıza çıkacak yeni modelde 12 Megapiksel ultra geniş açılı kamera, 5 Megapiksel makro ve 5 Megapiksel derinlik algılayıcı sensör yer alıyor. Ön tarafta ise 32 Megapiksel kamera bulunuyor. Şu ana kadar gelen detaylar bu kadar olsa da, yakın zamanda telefonun tüm özelliklerini öğreneceğimiz kesin.

Cevap bırakın