Galaxy A70 ailesine uygun fiyatlı seçenek: Galaxy A70e

0

Samsung’un Galaxy A serisi ailesinde giriş ve orta segmente hitap eden modeller bulunuyor. Farklı bütçelere sahip kullanıcılar için seçeneklerin olduğu Galaxy A serisi ailesi yeni model ile genişleyecek. Ortaya çıkan sızıntılara göre, bu kez Galaxy A70e geliyor.

Galaxy A70e üç kamera ile gelecek

Galaxy A70 ve Galaxy A70s modellerinin ayak izini takip edecek akıllı telefon, delikli ekran tasarımı yerine çentikli bir tasarım ile gelecek. Maliyeti düşürmek isteyen Samsung, Infinity-U paneli yerine Galaxy A70e modelinde Infinity-V panelini kullanacak. Bu da telefonun daha kalın çerçevelerle geleceğini gösteriyor.

Galaxy A70, 6.7 inçlik bir ekran ile karşımıza çıkmıştı. Galaxy A70e modelinde ise bu ekran 6.1 inç büyüklüğünde olacak. Ekrandan parmak izi okuyucusu da uygun fiyatlı olması açısından bu telefonda kullanılmayacak.

Üçlü kamera kurulumu üst köşeye dikey olarak yerleştirilecek. Şimdilik burada kullanılacak sensörler hakkında hiçbir sızıntı yok.

Günümüzde hemen her akıllı telefon USB Type-C ile karşımıza çıkıyor. Galaxy A70e ise microUSB ile gelecek. Bunun da kullanıcılarda hayal kırıklığı yaşatabileceği söyleniyor. Galaxy A70e‘de aynı zamanda 3.5 mm kulaklık girişi de kullanılacak.

Galaxy A70, geçen yılın başlarında piyasaya sürüldüğünde Samsung’un dünya çapında en çok satan akıllı telefonlarından biri olmuştu. Galaxy A70s ile bu ivme 2019’un ikinci yarısında da devam etti. Galaxy A70’in popülerliği hala devam ederken Samsung, Galaxy A70e ile bu popülerlikten faydalanmayı sürdürecek gibi duruyor.

Cevap bırakın