Galaxy A51 kamerası tek güncelleme ile daha yetenekli!

0

Samsung’un geçtiğimiz yıl kullanıcıların karşısına çıkardığı Galaxy A50 modeli oldukça fazla sevilmişti. Samsung sevilen bu serinin üstüne yeni bir model çıkardı ve Galaxy A51 olarak adlandırılan bu model de yılın en çok konuşulan modelleri arasına girmeyi başardı. Şimdi ise Samsung sevilen telefon Galaxy A51 kamera özellikleri için bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile telefonun kamerası daha yetenekli bir hale geldi.

Galaxy A51 kamera özellikleri güncellendi

Akıllı telefon kamerası donanımsal olarak yeteli olduğu sürece, gelen güncellemeler telefonların daha iyi fotoğraf çekmesini veya farklı modlar ile daha yetenekli olmasını sağlayabiliyor. Bunun farkında olan Samsung, Galaxy A51 ve Galaxy A71 modelleri için güncelleme yayınladı. Gelen güncelleme ile Galaxy S20 Ultra’da da bulunan tek çekim, filtrem ve parlak gece modu özellikleri bahsettiğimiz telefonlar için kullanılabilir durumda.

Bu güncelleme ile değişen tek şey kamera yetenekleri olmadı. Klavye ve Galeri uygulamaları da bu güncelleme ile beraber değiştirildi. Ayrıca hızlı paylaşım ve müzik paylaşımı özellikleri ile beraber, metni doğrudan klavyeden çevirebilme özelliği de kullanıcılara sunuldu.

Cevap bırakın