Galaxy A30 için dikkat çeken kamera güncellemesi!

0

Bulunduğu segmentte özellikleri ve fiyatı ile dikkat çeken Samsung Galaxy A30, aldığı güncelleme ile önemli bazı özelliklere kavuştu. Galaxy A30 kamera güncellemesi ile birlikte kullanıcıların işine yarayacak önemli bir özelliği kullanıma sundu.

Galaxy A30 kamera güncellemesi ile ağır çekim özelliğine kavuştu!

Samsung Galaxy A30 ‘A305FDDU2ASE5‘ model numaralı güncellemeye kavuştu. Yaklaşık 460 MB boyutundaki güncelleme, beraberinde ağır çekim özelliğini getiriyor. Ayrıca güncelleme beraberinde üçüncü parti uygulamalar için özel uyumluluk ve daha stabil işletim sistemi de sunuyor.

Yeni güncellemede en dikkat çeken nokta ağır çekim özelliği. Kullanıcılar artık kamera uygulaması üzerinden ağır çekim video kaydı yapabilme imkanına sahipler. Diğer bir dikkat çeken noktada Telegram’ın vurgulandığı üçüncü parti uygulamalar ile geliştirilmiş uyumluluk.

Galaxy A30 özellikleri

Samsung’un Infinity-V ekranlı modeli, 6.4 inç büyüklüğündeki ve 19.5:9 oranındaki ekranıyla 1080 x 2340 piksel çözünürlük sunuyor. Gücünü dört çekirdekli Exynos 7904 işlemciden alan akıllı telefon, 4 GB RAM ve 512 GB‘a kadar arttırılabilen microSD kart destekli 64 GB dahili depolamaya sahip.

Arkada çift, önde tek kamera kurulumuyla gelen Galaxy A30’un arkadaki kameralarından biri 16 MP çözünürlüğünde, f/1.7 diyafram açıklığına sahipken bir diğeri ise 5 MP çözünürlük ve f/2.2 diyafram açıklığına sahip olarak geliyor. Telefonun ön tarafındaki kamera ise 16 MP çözünürlüğünde ve f/2.0 diyafram açıklığına sahip.

Type-C girişine ev sahipliği eden cihaz; siyah, kırmızı ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle satılıyor.

 

Cevap bırakın