Galaxy A21s performans testinde boy gösterdi

0

Samsung, Galaxy A ailesini genişletmeye devam ediyor. Geçen ay, Galaxy A21 modeli Geekbench performans testinde karşımıza çıkmıştı. Tekli çekirdekte 781, çoklu çekirdekte ise 4.102 puan almayı başaran modelden sonra sıra Galaxy A21s’e geldi. Galaxy A21s performans testinde boy gösteren bir diğer A Serisi modeli oldu.

Galaxy A21s performans testinde

Galaxy A21s ile ilgili şimdilik çok fazla bilgi yok. Ancak, ortaya çıkan test sonuçları telefonun teknik özelliklerine dair bazı bilgileri de açığa çıkarmış oldu. A Serisi’nin yeni modeli tekli çekirdekte 183, çoklu çekirdekte ise 1.074 puan almayı başardı. Bu arada Galaxy A21, Geekbench 4.2.0 testine girmişti. Galaxy A21s ise Geekbench 5.1.0 testinde boy gösterdi. Bu da farklı puanları açıklıyor.

Testin sonuçlarında bizi telefonun bazı teknik özellikleri de karşılıyor. SM-A217F model numarasına sahip telefonda 3 GB RAM kullanıldığı ve Android 10 ile geldiği görülüyor. Ayrıca 8 çekirdekli, 2.0 GHz hızında çalışan bir işlemciye sahip olan telefonun işlemcisinin de Exynos 850 olduğu tahmin ediliyor. Bu arada RAM seçeneği hakkında şimdilik resmi bir açıklama yok. Farklı alternatifler de karşımıza çıkabilir.

Geekbench, telefonun diğer özelliklerini göstermiyor. Ancak, bazı tahminler var. Bu tahminlere göre telefonda 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı depolama alternatifi olacak. Siyah, Mavi, Beyaz ve Kırmızı renk seçeneklerine sahip olacak telefonda 2 Megapiksel çözünürlüğünde bir makro lens kullanılacak.

Şimdilik tüm bunlar tahminlerden ibaret. Tabii önümüzdeki haftalarda telefonla ilgili çok daha net bilgilere ulaşmış olacağız.

Cevap bırakın