Galaxy A20s tanıtıldı

0

Kamera özellikleri açısında önceki seriye göre biraz daha iyileşen modelin yonga seti ve ekran tarafında ise özellikler biraz kırpıldı…

Giriş seviye telefon modeli olan Samsung Galaxy A20s özellikleri ile dikkat çekti. Kamera özellikleri açısında önceki seriye göre biraz daha iyileşen modelin yonga seti ve ekran tarafında ise özellikler biraz kırpıldı.

Samsung Galaxy A20 modelinin güncellenmiş hali olarak tanıtılan Galaxy A20s, önceki versiyonun üzerine yeni özellikler koysa da bazı özellikler kırpılmış. 6.5 inç ekran boyutuna sahip olan cihaz 1560×720 piksel çözünürlüğünde LCD ekran kullanacak. Ekran konusunda Galaxy A10s modelinde olduğu gibi Super AMOLED yerine LCD kullanılıyor.

Galaxy A20s kamera özellikleri ile dikkat çekiyor. Galaxy A20s kamera tarafında üçlü sistem seti ile geliyor. 13 MP çözünürlüğünde ana kamera f1.8 diyafram aralığına sahip. 8 MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı sensöre 5 MP çözünürlüğündeki derinlik sensörü eşlik ediyor. Cihazın ön tarafında ise 8 MP çözünürlüğünde kamerası yer alıyor. Cihazın performans tarafında ise 8 adet Cortex-A53 çekirdekli Snapdragon 625 yonga seti bulunuyor. Samsung Galaxy A20s özellikleri yönüyle beklentileri karşılayacak gibi.

3GB RAM – 32GB depolama seçeneği ve 4GB RAM – 64GB depolama seçeneği ile gelen cihaz, 4000mAh kapasiteli bataryaya sahip.
Galaxy A20s fiyatı ise henüz belli olmadı.

Cevap bırakın