Galaxy A20e kullanıcılarına Android 11 müjdesi!

0

Android 11 güncellemesi desteklenen modellere ulaşmaya devam ediyor. Samsung bu kez de Galaxy A20e için bu güncellemeyi piyasaya sürdü.

Samsung Android 11 güncellemelerini bütçe dostu modellere ulaştırmaya devam ediyor. Şirket artık bu programda sona doğru gelirken, Galaxy A20e‘de bu güncellemeyi alan şanslı modellerden biri oldu.

Galaxy A20e, bilindiği üzere Galaxy A20’nin bütçe dostu bir modeli olarak piyasaya sürüldü. Koreli üretici geçtiğimiz haftalarda A20 için Android 11 güncellemesini yayınlarken, bu kez de aynı güncellemeyi selefi olan Galaxy A20e’ye yayınladı.

Galaxy A20e Android 11 güncellemesini aldı

Samsung’un Galaxy A20e için yayınladığı bu güncelleme, A202FXXU3CUE9  yapı numarasına sahip ve One UI 3.1 arayüzünü de beraberinde getiriyor. Bunun yanı sıra şirket güvenlik yamasını da Mayıs 2021’e yükseltiyor.

Galaxy A20e Android 11 güncellemesini aldı

Her ne kadar Android 11’in A20e’ye ulaşması güzel olsa da, bu aynı zamanda cihazın son büyük güncellemesi de olacak. İlk olarak Android 9.0 ile kutudan çıkan cihaz, geçen yıl Android 10’u almıştı. Şimdi ise One UI 3.1 ile Android 11 güncellemesine kavuşan A20e, Samsung’un programına göre artık miadını doldurdu ve sadece güvenlik yamalarını içeren güncellemeler alacak.

Sizlerde son gelen güncellemeyi telefonunuza yüklemek için Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve kur seçeneğine gidebilirsiniz. Ancak bu güncelleme OTA ile yayınlandığı için ülkelere ulaşma sürelerinde farklılıklar olabilir.

 

Cevap bırakın