Futbol keyfini artıracak Soundbar önerileri

0

Milli takımların kozlarını paylaşacağı EURO 2020 için nefesler tutuldu. Geçtiğimiz yıl küresel pandemi nedeniyle ertelenen turnuva, bu yıl normalleşme sürecinin de başlamasının ardından belirli oranda seyirci ile futbolseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her ne kadar tıklım tıklım dolu stadyumların önünde oynanan eski turnuvalar kadar olmasa da Euro 2020’de uzun zamandır özlemini duyduğumuz futbol coşkusunu bizlere yaşatacak.

İşte tam da bu noktada çoğumuzun evden izleyeceği bu turnuva için taraftarların tezahüratlarını derinden hissedeceğimiz bir Soundbar oldukça önemli. MediaMarkt’ın geniş mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de farklı birçok seçenek sizi bekliyor. Bu yazıda ise seçtiğimiz çeşitli Soundbar önerilerini sıralıyoruz.

JBL Bar 9.1 Soundbar

Piyasada bulabileceğiniz en iyi Soundbar modellerinden biri olan JBL Bar 9.1, futbol keyfini üst seviyeye çıkarmak isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Kablosuz olmasının yanı sıra fazla da yer kaplamayan bu ürün, televizyonun etrafını bir sürü hoparlör ile doldurmak istemeyen kullanıcılar için oldukça ideal. Soundbar, 1 adet Subwoofer ve 9 adet hoparlörden oluşuyor. 300 W güç ile çalışan Subwoofer sayesinde de etkileyici bas sesleri ve efektlerini duyma imkanına sahip oluyorsunuz.

Diğer yandan, evin içine dilediğiniz gibi konumlandırabileceğiniz taşınabilir kablosuz hoparlörleri sayesinde hiçbir zaman yer sıkıntısı çekmiyorsunuz. Bu hoparlörlerin her biri yaklaşık 10 saate yakın bir kullanım ömrü sunarken şarjları bittiğinde ise kolay bir şekilde Soundbar üzerine takarak şarj edebiliyorsunuz. Aynı zamanda, 3D Surround özelliği sayesinde de kullanıcıları adeta bir tribünde gibi hissettirmesi ve tamamen kablosuz olması ile de fark yaratıyor. Eğer bütçeniz biraz daha yukarı çıkmanıza izin veriyorsa, futbol keyfini derinlerde hissetmeniz için kapıları sonuna kadar açan ürünü 11899 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

JBL Bar 9.1 Soundbar’ı mediamarkt.com.tr’den satın alın

LG SN11R Soundbar

Şık tasarımı ile dikkat çeken ürünlerden biri de LG SN11R Soundbar. Orta segmentte yer alan ve kullanıcılara dolu dolu bir futbol deneyimi yaşatacak ürün, gelişmiş özellikleri ile de öne çıkıyor. LG SN11R, High Resolution Audio teknolojisi ile daha hassas sese ve daha keyifli dinleme deneyimine katkı sağlamak için 192 kHz örnekleme hızı ve 24 bit derinlik sunuyor. Diğer yandan ürün, yukarı doğru ses veren yerleşik kablosuz arka hoparlörle 7.1.4 kanal çıkışını destekliyor.

LG SN11R, MERIDIAN teknolojisi sayesinde gelişmiş sinyal işleme yöntemini kullanarak sesi yükseltiyor ve evinizi adeta geniş bir ses stüdyosuna çeviriyor. Bunun yanı sıra üründe kullanılan Dolby Vision ve Dolby Atmos teknolojileri, daha güçlü ve gerçekçi bir ses deneyimi ile Euro 2020 tribünlerinde yapılan tezahüratları evinizde hissetmenize olanak sağlıyor. Ürünün sunduğu özellikler bunlarla da sınırlı kalmıyor. LG SN11R Soundbar, bağlantılı LG ThinQ ev aletlerini izleme ve kontrol etme imkanı sunuyor. Bu sayede Buzdolabını, çamaşır makinesini ve hava temizleyicisini kontrol edebilir, elektrikli süpürgenizi bile açıp kapatabilirsiniz. Fiyatı ile de kullanıcıları çok fazla üzmeyecek bu LG SN11R, 7499 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

LG SN11R Soundbar’ı mediamarkt.com.tr’den satın alın

PHILIPS TAB8905 Soundbar

Futbol keyfini üst seviyeye çıkaracak birçok Soundbar modeli mevcut. Bunlardan biri de şüphesiz PHILIPS TAB8905. Ürün, televizyonunuzun altına kolayca yerleştireceğiniz sade ve kompakt bir tasarımının yanı sıra kullanıcıları heyecanlandıracak özellikleri ile de dikkat çekiyor. Bu Soundbar 3.1.2 kanal ile izlediğiniz maçları, diziler veya filmleri çarpıcı efektler ve kristal netliğindeki diyalogları sayesinde daha keyifli bir hale getiriyor. Bunun yanı sıra 600 W gücündeki kablosuz Subwoofer’ı sayesinde etkileyici bas seslerini duyma imkanınız oluyor.

Dolby Atmos teknolojisi sayesinde 3D ses deneyimi sunan ürün, yukarı çıkışlı hoparlörü sayesinde de deneyiminize yukarıdan aşağıya doğru inen sesi ile de nefes kesici bir gerçeklik katıyor. Bunun yanı sıra PHILIPS TAB8905 modelini kolay Play-Fi uyumluluğu sayesinde çoklu oda kurulumunun odak noktası haline getiriyor. Bu sistem sayesinde Play-Fi uyumlu hoparlörleri senkronize ederek gerçek bir Surround ses sistemi oluşturma imkanınız oluyor. Tasarımının yanı sıra özellikleri ile de öne çıkan bu ürün 7299 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

PHILIPS TAB8905 Soundbar’ı mediamarkt.com.tr’den satın alın

Klipsch Bar 48 Soundbar

Kolay kurulumu ve yer kaplamayan tasarımı nedeniyle tercih edilen Soundbar modellerinin başında Klipsch Bar 48 geliyor. Tak ve kullan konsepti ile çalışan bu Soundbar, bir futbol maçının yanı sıra film, dizi gibi içeriklerde de sesi derinlerde hissetmenize olanak sağlıyor. Ürün halihazırda bir adet kablosuz Subwoofer ile geliyor. Eğer dilerseniz, farklı bir Subwoofer bile kullanma imkanınız da var. Kipsch Bar 48, sizi bu konuda sınırlamıyor. Her iki türlü de etkileyici ve güçlü bass seslerini duyabiliyorsunuz.

Orta segmentte yer alan bu ürün, TV’nizden çıkan sesi en ince detayına kadar hissetmeniz olanak sağlıyor. Aynı zamanda yüksek kaliteli ahşaptan üretilen bu Soundbar, tasarım ve güçlü özellikleri ile de kullanıcıları cezbediyor. Eğer siz de bu ürün ile futbol keyfinizi üst seviyeye çıkarmak isterseniz, 7319 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Klipsch Bar 48 Soundbar’ı mediamarkt.com.tr’den satın alın

LG Soundbar GX

Tasarımı ile kullanıcılar mest eden Soundbar modellerinden biri de LG GX. Ürün en yeni ses teknojileri ve evinize hava katacak tasarımı ile öne çıkıyor. Güçlü ses özellikleri sayesinde futbol keyfinizi zirveye çıkaracak Soundbar, Dolby Vision, Dolby Atmos ve DTS:X teknolojileri sayesinde evinizi maç izlerken bir tribüne film izlerken ise bir sinema salonuna çeviriyor.

3.1 kanallı çıkış için kablosuz bağlantıyı destekleyen LG Soundbar GX, High Resolution Audio teknolojisi ile de 96 kHz örnekleme hızı ve 24 bit derinlik sunuyor. Bunun yanı sıra AI Sound Pro özelliği ile de dikkat çeken ürün, o anda çalınan içeriği analiz ederek ses ayarlarını da bu yönde optimize ediyor. Bu sayede mükemmel netliğe sahip diyaloglar ve taraftarların tezahüratlarını derinlerde hissetme şansına sahip oluyorsunuz. Güçlü özellikler ve göze zevk veren tasarım ile harmanlanmış bu ürüne 5999 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

LG Soundbar GX’i mediamarkt.com.tr’den satın alın

Cevap bırakın