Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürFUT Esports, 2024 VCT EMEA Ligi grup elemelerine galibiyetle başladı

  FUT Esports, 2024 VCT EMEA Ligi grup elemelerine galibiyetle başladı

  Red Bull’un ana partnerliğinde gerçekleşen, VALORANT’ın en prestijli takımlarının mücadele ettiği VCT EMEA 2024 Ligi’nde grup aşamaları başladı. Merakla takip edilen turnuvada mücadele eden Red Bull takımı FUT Esports, gruptaki ilk maçında Team Liquids’i mağlup etmeyi başardı.

  Her yıl espor severlerin heyecanla beklediği VCT EMEA Ligi maçları başladı. Red Bull‘un ana partnerliğinde gerçekleşen turnuvada bu yıl gruplar “Alpha Grubu” ve “Omega Grubu” olarak iki gruba ayrılıyor. “Alpha Grubu” Team Liquids, Karmine Corp, BBL Esports, Fnatic ve Team Vitality’den oluşuyor. Red Bull takımı FUT Esports’un da yer aldığı “Omega Grubu”nda ise Natus Vincere, Team Heretics, Gentle Mates, KOI ve GIANTX bulunuyor.

  FUT Esports, 2024 VCT EMEA Ligi grup elemelerinin ilk maçında “Alpha Grubu”ndan Team Liquids ile karşı karşıya geldi. Kıyasıya geçen mücadelenin kazananı FUT Esports oldu.

  Red Bull oyuncusu Ferit “wtcN” Karakaya lig maçları boyunca Twitch kanalından karşılaşmaları canlı yayınladığı bir izleme etkinliği gerçekleştiriyor. VCT EMEA 2024 Ligi grup elemelerinden en yüksek skoru toplayan 3 takım VCT 2024 Masters: Shanghai’de mücadele etme fırsatı yakalayacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN