Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Fotoğraf/KameraFujifilm’den yeni fotoğraf makinesi: instax Mini Evo

  Fujifilm’den yeni fotoğraf makinesi: instax Mini Evo

  Fujifilm’in çok sevilen instax serisinin yeni üyesi instax Mini Evo, yenilikçi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

   

  Fujifilm, instax serisinin ürün grubunu genişletmeye devam ediyor. “Dünyayı nasıl gördüğünü göster” sloganıyla kullanıcıların beğenisine sunulacak olan instax mini Evo, 10 lens efekti ve “Monochrome” ve “Retro” dahil olmak üzere 10 dahili film efektini bir araya getiriyor. Bu sayede 100 farklı  çekim efekti yaratabilecek kullanıcılar, duygularını daha özgürce ifade edebilecekler. Hibrit olması sebebiyle kullanıcılar, fotoğraf makinesinin arka panelindeki LCD monitör ile çektikleri fotoğrafları görüntüleyebilecek ve bastırmak istedikleri fotoğrafları seçebilecekler. Klasik bir dokunuşla tasarlanan yeni instax Mini Evo; baskı kolu, lens kadranı ve film kadranı bulunan ilk instax kamera olma özelliği de taşıyor. Fotoğraf makinesiyle aynı gün satışa sunulacak olan mini formatlı “Gray Stone” filmi ise metalik gümüş renginin öne çıktığı gri çerçevesiyle lüks bir his uyandırarak Mini Evo ile çekilen fotoğraflara zarif bir dokunuş katıyor. Tüm instax mini serisi modelleriyle uyumlu olan “gray stone” film paketinin içerisinde 10 film yer alıyor. 

   

  Analog makine kullanımı hissi veren klasik tasarım

  Klasik tasarımıyla, gövdesindeki gümüş kaplamasıyla şık bir görünüme sahip olan instax Mini Evo; çalışma sesi, baskı kolu, lens kadranı ve film kadranı gibi detaylarıyla kullanıcılarına anolog makine kullanıyor hissi veriyor. “Soft Focus” ve “Light Leak” dahil olmak üzere 10 lens efekti ve “Monochrome” ve “Retro” dahil olmak üzere 10 dahili film efekti ile toplamda 100 farklı çekim efekti yaratılabilmesine olanak sağlayan modelin daha yüksek baskı kalitesi için pozlama çözünürlüğü de önceki modellere kıyasla ikiye katlandı. Kullanıcılar ayrıca tercihlerine bağlı olarak zengin renkler sunan “instax-Rich” modu ve daha yumuşak bir dokunuş katan “instax- Natural” modlarını seçebiliyorlar.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN