Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Fotoğraf/KameraFujifilm'den yeni analog fotoğraf makinesi: SQUARE SQ1

  Fujifilm’den yeni analog fotoğraf makinesi: SQUARE SQ1

  Fujifilm, instax serisinin ileri teknoloji ürünü SQUARE SQ1 Fotoğraf Makinesini tanıttı. Instax serisinin amiral gemisi olan model, minimalist ve kullanıcı dostu tasarımıyla beğeni kazanıyor.

  Analog yapısıyla kare çekim için ideal bir fotoğraf makinesi olan SQUARE SQ1, instax mini serisindeki benzerlerinin boyutlarına kıyasla 1,5 kat daha büyük kare formatta baskılar oluşturabilmesiyle ayrışıyor. Instax SQUARE SQ1, aralarında Otomatik Çekim ve Tek Dokunuşta Özçekim Modu’nun da yer aldığı özellikleriyle öne çıkıyor.

  Instax SQUARE SQ1, instax tutkunlarının sevdiği her şeyin yanı sıra mini’nin havalı ve modern tarzı ve işlevselliğini de kare filmlerin daha büyük boyutlu ve canlı çıktılarıyla birleştiriyor. Kompakt yapısıyla her an yanınızda taşıyabileceğiniz SQ1, bir fotoğraf karesinde olması gereken her şeyi kadrajın içinde sığdırabilmenizi, geniş yeni özçekim moduyla da sevdiğiniz canlılıkta renkleri ile tamamen geliştirilmiş geniş boyutlu kare baskıları 90 saniyede hazırlayabilmenizi sağlıyor

  Yeni film seçenekleri ile otomatik çekim

  Yeni film seçenekleri instax SQUARE Gökkuşağı ve instax SQUARE Monokrom ile hangi hava koşullarında olunursa olsun şipşak fotoğrafçılık alanına yeni merhaba diyenler, Instax modeli ile otomatik olarak doğru ekspozür ayarlarına sahip fotoğraf çekebilir, daha canlı renklere sahip şipşak baskılar elde edebilirler. Aynı zamanda bütünleşik özçekim aynasının yanı sıra instax SQUARE SQ1’in tek dokunuşla Özçekim Modu etkinleştirildiğinde merceğin konumunu değiştirerek çekim için en iyi odaklanma ve ekspozür değerlerini ayarlayabilirler.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN