Fujifilm X-T100 tanıtıldı

0

Fujifilm, X serisinin en yeni üyesini lanse etti. Japon teknoloji şirketin yeni modeli X-T100 adıyla gelirken iddialı özellikleri dikkat çekti.

Aynasız sistemli fotoğraf makineleri ile sektörün inovasyona uzun yıllardır pozitif katkısıyla öne çıkan markalarından Fujifilm, yeni bir model duyurusu gerçekleştirdi. Üst seviye aynasız dijital fotoğraf makinelerinin son üyesi olan Fujifilm X-T100, yeni özelliklerle X ailesindeki yerini aldı.

Retro tasarımlı X-T100, yüksek büyültmeli bir vizöre, yatay açılan bir arka LCD ekrana ve 430 kareye kadar dayanabilen pil ömrüne sahip. Küçük, ancak iddialı bir model olan X-T100, 448 gram ağırlığında. 24.2 megapiksel APS-C ebatlı sensörü ve X-T100, fotoğraf paylaşmayı kolaylaştıran Bluetooth teknolojisi ile geliyor.

Hızlı AF özelliği dikkat çekiyor…

Hızlı AF ve otomatik işlevlerin çeşitliliği ile X-T100, fotoğrafçılığın her kademesinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor.

Son geliştirilen küçük ve hafif elektronik XC15-45mmF3.5-5.6 OIS PZ objektif dahil Fujifilm’in X mount objektif serisi ile uyumlu olan X-T100, film simülasyonu ve gelişmiş filtre modlarıyla da sanatsal çalışmaları güçlendiriyor.

Fujifilm X-T100, koyu gümüş, siyah ve altın renk seçenekleriyle belirlenen noktalarda satışa sunulmuş durumda.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt’taki her bütçeye uygun fotoğraf makinesi alternatiflerini incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın