Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Fotoğraf/KameraFUJIFILM INSTAX MINI 99 tanıtıldı

  FUJIFILM INSTAX MINI 99 tanıtıldı

  Fujifilm, çok sevilen INSTAX fotoğraf makinesi serisinde bir yeniliğe daha imza atıyor. Bugüne kadar ürün gamına dahil edilmemiş, eşi benzeri olmayan bir analog anlık kamera, INSTAX MINI 99 kullanıcılarla buluşuyor.

  FUJIFILM, INSTAX ürün grubuyla kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Şimdi de klasik ve şık mat siyah kaplamasıyla geleneksel INSTAX estetiğini koruyan ve her fotoğrafın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için geliştirilen yeni modeli INSTAX MINI 99’u satışa sunuyor.

  Türünün ilk örneği olan “Renk Efektleri” mod kadranına sahip kamera; renk efekt ayarları, benzersiz vinyet düğmesi ve ayrıca parlaklık ayarları, odak modlar gibi gelişmiş yeni özelliklere sahip.  Kullanıcılar Faded Green, Warm Tone, Light Blue, Soft Magenta, Sepia ve Light Leak olmak üzere altı efekt arasından istediklerini seçerek tek seferlik benzersiz görüntüler oluşturup ve düzenleyebilecekler.

  Fotoğraf makinesi içindeki LED ışıklarla oluşturulan Renk Efekti özelliği ise, seçilen rengi INSTAX MINI fotoğraf filmine pozlayabiliyor. MINI 99 aynı zamanda heyecan verici yeni bir özellik olan Manuel Vinyet Düğmesine sahip. Lens yuvası üzerindeki bu düğme ile görüntünün çevresine gölgeli sanatsal bir çerçeve eklenebiliyor.

  FUJIFILM Europe GmbH Görüntüleme Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Shin Udono, piyasaya sürülen yeni ürünle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Anlık fotoğraf teknolojisindeki ilerlemeler sayesinde, kullanıcılarımızın sevdiği görünümü ve hissi koruyarak sanatsal yaratıcılıklarını gerçek anlamda dışa vurabilecekleri heyecan verici yeni özellikler ekledik. Fujifilm için heyecan verici bir ürün olan INSTAX MINI 99’un kullanıcıları da aynı ölçüde heyecanlandıracağına inanıyoruz.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN