Fujifilm ile moda markası Michael Kors’tan dikkat çekici işbirliği

0

1487683137_IMG_0178

Fotoğraf teknolojileri şirketi Fujifilm ile ünlü moda markası Michael Kors, ilk sonuçları Instax Mini 70 fotoğraf makinesinde görülen işbirliğini duyurdu. Michael Kors x Fujifilm Instax Mini 70 adıyla gelen fotoğraf makinesi, metalik altın rengi ve jet-set estetiği ile dikkat çekti. Markanın logosu kameranın ön yüzünde yer alırken ve Michael Kors’un kendi imzası ise kameranın arka yüzünde yine altın tonlarıyla görülüyor.

INSTAX Mini70 kameranın tasarımı, çekimler için otomatik ayar yapabilen özel selfie modu ve objektif hızını/ışığı ayarlayan yüksek performanslı otomatik flaşı öne çıkan ayrıntıları arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak, kameranın akıllı selfie modu, otomatik ayar yaparak kutlamalarda ve partilerde selfie çekimini kolaylaştırıyor. Ön kamerası ile çerçeve ayarlanabiliyor ve anında fotoğraf çekimi mümkün oluyor.

Ekran_Resmi_2017-02-25_13_44_24

Michael Kors, INSTAX Mini ile fotoğraf çekerken…

“Instagram’ın popülerleşmesi ile birlikte, fotoğrafçılıkta yeniden bir canlanma oldu ve bu da beni çok heyecanlandırıyor. Anlık fotoğraflar benim yaratıcılık sürecimde her zaman çok etkili olmuştur. Şimdi de her yerde, evde, işte ve hatta podyumda bile INSTAX Mini kullanıyoruz. Bu da modern teknolojiyi cazibeyi ön plana alarak zamansızlığın mükemmel bir kombinasyonunu oluşturdu” diyor Michael Kors.

FUJIFILM Kuzey Amerika CEO ve Başkanı Mark Yamamoto ise, “Moda ve fotoğrafçılık, insanlara kendilerini ifade edebilmeleri için fırsat veriyor ve bu özel INSTAX Mini 70 by Michael Kors tasarımın doruk noktasını oluşturuyor” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın