Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürFreeBuds Pro 3’le müziğin keyfi bir başka

  FreeBuds Pro 3’le müziğin keyfi bir başka

  Huawei, HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile sınıfında lider ses sunuyor…

  Huawei’in TWS kulaklıkları geliştirmedeki ses uzmanlığından yararlanan en yeni nesil kulaklıklar, HUAWEI FreeBuds ailesinin adını yaşatıyor ve kulaklarınıza güzellik getiren gerçek ses sunuyor.

  Yepyeni amiral gemisi HUAWEI FreeBuds Pro 3, ses doğruluğunu yeniden tanımlamak için yenilikçi teknolojiyi kullanıyor ve endüstri standartlarını yeni zirvelere taşıyor. En yeni model, Yüksek Çözünürlüklü Çift Sürücülü Ses Sistemi, Pure Voice 2.0, Intelligent ANC 3.0 ve Triple Adaptive EQ ile kristal netliğinde iletişim ve gürültü engellemenin yanı sıra geliştirilmiş tasarım ve akıllı bağlantı deneyimi ile sınıfının lideri ses deneyimini daha da geliştiriyor.

  Yeni HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile kullanıcılar, ortam ne kadar gürültülü olursa olsun, herhangi bir ses kısıtlaması olmadan, nerede olurlarsa olsunlar en sevdikleri müzikleri, sesli kitapları ve podcast’leri dinleyebilir veya kristal netliğinde sesli aramalar yapabilirler.

  HUAWEI FreeBuds Pro 3, gecikme olmaksızın üstün ve gerçekçi bir ses deneyimi sunan Yüksek Çözünürlüklü Çift Sürücülü Ses Sistemi ile güçlendirilmiştir ve sesin 48 kHz’e kadar yükselmesine veya 14 Hz’e kadar düşmesine izin verir.

  HUAWEI FreeBuds Pro 3 ayrıca L2HC 2.0 ve LDAC kodeklerini destekler ve hem HWA hem de Hi-Res Audio Wireless tarafından onaylanmıştır. Bu ikili sertifika, kulaklıkların ayrıntı ve doku bakımından zengin, yüksek çözünürlüklü ses sunmasını sağlar.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN