Free Fire’ın Yeni Çağ Kampanyası, 9 Ocak’a kadar devam ediyor

0

20 Aralık’tan 27 Aralık’a kadar, Free Fire’a giriş yapan Kahramanlar, kış temalı Yeni Çağ oyun içi koleksiyonlarının, görevlerinin ve ödül kazanma şansının tadını çıkaracaklar.

Garena’nın kısa süre önce Free Fire evreni için başlattığı kar fırtınası temalı Yeni Çağ kampanyası, kahramanların feci kar fırtınasında savaştığını, tehlikelerin ve zorlukların üstesinden geldiğini gördü.

Free Fire oyuncuları, 27 Aralık’tan 9 Ocak’a kadar Yeni Çağ kampanyasıyla baharın tadına varabilir.

Bu süre boyunca, Free Fire hayranları ve oyuncular, bahar temalı öğelere sahip olabilir ve özel bir VR deneyimi ile yenilenmiş bir Alp haritasını keşfedebilir.

Özel görevler için çığın derinliklerine inen Kahramanlar, ödüller ve yepyeni eşyalar elde edecek. 20-27 Aralık tarihleri arasında oyuncular günlük oturum açma işlemlerinden, oyun içi kilometre taşlarından ve arkadaşlarıyla mücadeleden öğeler kazandı.

Oyuncular ayrıca özel kadın ve erkek karakter kostüm paketi setleri de dahil olmak üzere bir sürü koleksiyon öğeleri kazanma şansına sahip olacaklar.

27 Aralık’tan itibaren, Free Fire’a giren Kahramanlar, soğuk bir masalın gelişimini izleyecek ve bir soğuk mevsimin ardından baharın ilk filizlerine tanık olacaklar.

Hain kötü adamlar Bay Red ve Yeti ile yapılan sayısız savaştan ve buzlu tehlikeleri savuşturduktan sonra, Elit Takım enerji çekirdeğini geri aldı ve hava istasyonuna geri verdi. Wolfrahh, Misha ve Bay Paytarz’dan oluşan Elit Takım, dünyanın her yerinden kahramanların yardımıyla Alpine vatandaşlarına baharın coşkusunu ve mutluluğunu geri getirdi.

Cevap bırakın