MediaMarkt Fotoservis ile Her Türlü Baskı Almak Çok Kolay

0

 

Dijital bir çağda özellikle sosyal medya ve akıllı telefonlar sayesinde dünyanın dört bir yanında her saniye milyonlarca fotoğraf çekiliyor. Ancak bu fotoğraflar genellikle kaderine terk ediliyor. MediaMarkt’ın Fotoservis hizmeti ise bu çelişkili durumu ortadan kaldırıyor. Site üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde dilediğiniz fotoğrafın istediğiniz şekilde baskısını almanız mümkün.

fotoservis
Fotoservis ile ister klasik, isterseniz de kare baskı alabilirsiniz

Fotoservis ile Kalıcı Hatıralar, Özel Hediyeler…

MediaMarkt ve Fujifilm ortaklığı sonucu ortaya çıkan Fotoservis üzerinden klasik fotoğraf kağıtlarının tüm boyutlarına (10×15, 13×18, 15×21, 20×30 cm) baskı alabilirsiniz. 10×15 baskının adet fiyatı 0.85 lira. Klasik formatın dışında Instagram’a daha uygun olan 10×10, 13×13, 15×15 ve 20×20 cm kare baskılar da alabilirsiniz. Eğer Instagram filtreleri ve kadrajı ile düzenlediğiniz fotoğraflardan vazgeçmek istemiyorsanız kare baskıları mutlaka inceleyin. 10×10 kare baskı fiyatı da 0.85 lira.

Mağazalarda Bulunan Fotoservis Köşesi

Bir diğer hediye seçeneğiniz ise farklı boyutlar bulunan magnet ve kolaj baskılar. 10×10 cm en küçü magnetlerin tanesi 4 lira ve bu magnetler elbette buzdolabı gibi yüzeylere asılabiliyor. Kolaj baskı ise 7 fotoğraftan oluşuyor ve 20×20 cm boyutunda alınabiliyor. Kolaj baskının fiyatı 10 lira. Daha efektli ve nostaljik bir his için retro baskıyı deneyebilirsiniz. 10×12 cm boyutunda olan bu baskıların adeti 1 lira. Her türlü siparişin kargo bedeli ise 6 lira. Bu arada MediaMarkt mağazalarında bulunan Fotoservis köşelerinde şahsen de baskılarınızı düzenleyip alabilirsiniz.

fotoservis
Bilgisayarınızdan veya Instagram üzerinden fotoğraf seçip düzenlemek çok kolay

Düzenlemesi Çok Kolay!

Fotoservis’in işleme mantığı çok kolay. Herhangi bir baskı çeşidine karar kıldıktan sonra Fotoğraf Seç düğmesine basın. Sistem üzerinden kendi bilgisayar veya telefonunuzda yer alan fotoğrafları yükleyebilir dilerseniz de Instagram, Facebook ve Dropbox gibi farklı platformlara bağlanıp fotoğraf indirebilirsiniz. Fotoğrafı yükledikten sonra Düzenle seçeneği ile kırpma veya döndürme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de görsel bir iletişim aracı olan fotoğrafa aynı zamanda dokunmanın ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız Fotoservis sitesini kullanın. Yalnız dikkat edin; basılmış bir fotoğrafın verdiği haz bağımlılık yapabilir.

Cevap bırakın