Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Fotoğraf/KameraFoto Baskı Servisi ile fotoğraflarınıza dokunun

  Foto Baskı Servisi ile fotoğraflarınıza dokunun

   

  MediaMarkt Foto Baskı Servisi

  MediaMarkt Foto Baskı Servisi

  Bundan yıllar önce çekilen anı fotoğrafları itinayla basılır, sonra fotoğraf albümlerinde yerini alırdı. Sonra misafirler geldiğinde bu albümler açılır, “Bak işte ben şuradayken… Aaa, bu Mübeccel Hanım’ın kızı değil mi? Öğretmenim İbrahim Bey ne iyi yürekli bir insandı, Allah rahmet eylesin…” muhabbetleri yapılırdı.

  Mahallenin küçük fotoğrafçısında çekilen portre fotoğrafının arkası imzalanır, sevgiliye verilirdi. Cüzdanın en kuytu köşesinde saklanan bu fotoğraf zaman zaman yerinden çıkartılır, hasret ve sevgiyle koklanırdı. Fotoğrafa dokunurdunuz… Ve dokunduğunuz fotoğraflar adeta sizin yaşam enerjinizden nasibini alır ve sizinle birlikte yaşardı.

  Bugün fotoğraf makineleri ve özellikle akıllı telefonlar ile çekilen fotoğraflar yalnızca dijital olarak kalıyor ve bazen bir hafıza kartında, bazen de bulutta saklanıyor. Bir fotoğrafa bakmak istediğimizde hemen telefona sarılıp dijital albümleri karıştırıyoruz. Tamam, çok daha pratik kabul ama… Sizce de bazı fotoğrafları boyutlandırmak, onlara dokunmak gerekmiyor mu? Hangimiz en azından buzdolabımızın üzerinde çocuklarımızın doğum günü fotoğraflarını görmek istemez ki? Ya da iş yerimizdeki masada çalışırken bir çerçevenin içinden bize gülümseyen ailemizi?..

  MediaMarkt, dünyanın en iyi fotoğraf malzemeleri üreticilerinden biri olan Fujifilm’in desteğiyle yeni bir projesini hizmete sunarak, “Anılarınız kalıcı olsun!” diyor. Yapmanız gereken hemen bu bağlantıya tıklamak ve MediaMarkt Foto Baskı Servisi sayesinde basılmasını istediğiniz fotoğrafları siteye yüklemek. Daha sonra 10×10, 13×13, 15×15, 20×20, 10×15, 13×18, 15×21, 20×30, 10×12 cm boyut ve biçimlerinden birini seçebiliyorsunuz. Özel magnet baskılar sayesinde fotoğraflarınızı buzdolabının üzerine ya da metal zeminlere yapıştırabiliyorsunuz. Bunun dışında birkaç fotoğraftan oluşan kolaj, ya da “Aşk” adı verilen özel albümden yaptırabiliyorsunuz.

  MediaMarkt Foto Baskı Servisi fotoğraflarınızın değişik boyut ve biçimde basılmasına imkan veriyor.

  Fotoğraflarınız yalnızca 1 ve 0’lardan oluşmuyor. Dijital ortamda telefonunuzda, ya da bulutta unutulmasın ve yaşam bulsun. MediaMarkt Foto Baskı Servisi hizmetinde gördüğünüz gibi seçenekler muhtelif… Yeter ki, siz fotoğraflara dokunmak isteyin…

  Bu arada MediaMarkt Foto Baskı Servisi’ne göndermek için çekeceğiniz fotoğraflar için en iyi seçenekleri de yine bu bağlantıda bulacaksınız. İyi bir fotoğraf makinesiyle çok daha keskin ve net fotoğraflar çekebilir, anılarınızı adeta birer sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN