Fossil Q Venture HR ve Explorist HR tanıtıldı

0

Fossil akıllı saat modellerinin sayısını artırmaya devam ediyor. ABD merkezli şirket, Venture HR ve Explorist HR modellerini duyurdu. İşte detaylar…

Akıllı saat konusuna derinlemesine dahil olan moda şirketlerinden biri de Fossil. Markanın sıklıkla duyurduğu yeni tüketici elektroniği ürünleriyle adından söz ettirdiği biliniyor. Teknoloji birimlerini proaktif bir yapıyla işleten şirket, iki yeni akıllı saat modeli daha tanıttı. Fossil Q Venture HR ve Explorist HR model isimleri ile gelen modeller, genel itibarıyla sofistike tasarım ve iddialı donanım özellikleriyle dikkat çekti.

Fossil Q akıllı saat serisine dahil olan modellerden Venture HR, 40 mm çapa sahipken Explorist HR, 45 mm çap ölçüsüyle geliyor. Her iki model de şık tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinde yaygın olarak kullanılan Qualcomm Snapdragon Wear 2100 işlemcisine sahip olan modellerde isimlerindeki ‘HR’ Heart Rating yani kalp atış hızının baş harflerini temsil ediyor. Zira her iki akıllı saat de kalp atış hızı ölçümü yapabiliyor.

1 gün şarj dayanıklılığı…

1 saatlik şarjla 24 saat pil dayanıklılığı vaat eden akıllı saatlerde 30’dan fazla kadran alternatifi bulunması öne çıkan artıları arasında yer alıyor. Google Pay desteği, Google Fit entegrasyonu ile birlikte Google Wear OS işletim sistemine sahip olan akıllı saatlerin ilgili web sitesi üzerinden ön siparişleri alınmaya başlandı, Türkiye için fiyat etiketleri ise henüz netlik kazanmış değil.

  • MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun akıllı saat alternatifleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın