Forza 6 hız kesmeden yaklaşıyor!

0

forza622015 yılının başında ABD’de bir otomobil fuarında duyurulan Forza Motorsport 5, yılın merakla beklenen yarış oyunları arasında. 2015 sonunda yayınlanacağı açıklanan otomobil yarışı oyununa dair yeni ekran görüntüleri ve bazı detaylar açığa çıktı…

Japonya’da resmi Xbox web sitesinde yayınlanan üç ekran görüntüsü ve paylaşılan bilgiler ile hakkındaki bazı önemli soruların yanıtlandığı Forza 6, ‘nefes kesen grafikler’ ile geliyor. Oyunun görselleri ile birlikte tam olarak bu ifade kullanıldı… Az sayıda da olsa yayınlanan görseller, bu çıkarımı haklı çıkarır türde.

forza61Yağışlı havadaki efektler ve gece yarışlarına dair görüntüler, oyuna dair grafik detayları gözler önüne sererken sansasyonel bir detay da paylaşıldı: Oyunda 450’den fazla otomobil yer alacak ve bu hız şampiyonu araçların her biri gerekli koşullar sağlandıkça tercih edilebilecek. Dahası da var… forza6Oyunun 24 kişiye kadar online yarışçıyı destekleyeceği ve bu sayede oldukça kapsamlı bir çevrimiçi yarış deneyiminin sunulacağı ifade edilirken, bölünmüş ekran özelliği, Drivatar desteğinin yanı sıra Forza 6’nın dünyaca ünlü pistlerle oyun severlerin karşısına çıkacağı belirtildi.

Öte yandan, tüm bu bilgi ve detaylar, Xbox sitesinden kaldırıldı. Yani paylaşımlar yanlışlıkla yapılmış olabilir, ancak oyun severlerin merakını giderecek bir takım detaylardan bazılarının ortaya çıktığı da bir gerçek.

Cevap bırakın