For Honor “Grudge & Glory” 15 Ağustos’ta geliyor

0

For Honor Üçüncü Sezonu “Grudge & Glory” 15 Ağustos’ta tüm platformlarda eşzamanlı olarak başlatılıyor. “Grudge & Glory”, yeni kahramanlar, haritalar, kıyafetler, sıralı oyun ve oyun güncellemeleri ile birlikte bugüne kadarki en geniş güncellemeyi getiriyor.

Tüm haritalar ve oynanış güncellemeleri Üçüncü Sezon başlangıcında oyunculara ücretsiz olacak. Yeni kahramanlar, gururlu Highlander ve korkusuz Gladyatör, 15 Ağustos’da Season Pass sahipleri için ücretsiz olarak sunulacak, diğer oyuncular ise 22 Ağustos’ta 15.000 Steel karşılığında satın alabilecek. Üçüncü sezonun çıkışı For Honor’un geliştirme programının ilk adımı olacak, Kasım ayında bir sezon daha yayınlanacak.

Şövalyeler, Vikingler ve Samurai arasındaki bitmeyen savaşa iki yeni ölümcül kahraman katılıyor.

  • Highlander (Viking Hybrid) – Highlander, iki farklı dövüş şekli arasında geçiş yapabilen kahramanlardır. Savunma formları karşı atak ve değiş tokuş darbelerine olanak sağlar ve saldırgan formları ölümcül saldırılarını yaparken blok yapma gücü verir.
  • Gladiator (Knight Assassin) –Üç dişli mızrak ve kalkan kullanan Gladyatörler spor için öldürerek yaşarlar ve şimdi acımasızlıklarını ve yeteneklerini savaşa taşıyorlar.

İki yeni savaş alanı olan Sentinel ve Viking Village, dünya haritasına eklenecek.

Ayrıca Sezon Üç, 1v1 düello turnuvaları ile tüm platformlara rekabetçi bir oyun getirecek. Turnuvada yarışan oyuncular daha yüksek sıralama alabilecek ve özel ödüller kazanabilecek.

Cevap bırakın