Football Manager 2020 çıkış tarihi duyuruldu

0

Uzun yıllardır spor oyunları dünyasının popüler oyunlarından biri olmayı sürdüren Football Manager, yeni sürümü ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sports Interactive imzası taşıyan Football Manager 2020 çıkış tarihi net bir şekilde açıklandı.

Football Manager 2020 çıkış tarihi ne zaman?

Sports Interactive, Football Manager 2020 çıkış günü için Kasım 2019’u seçmişti. Kasım ayında piyasaya sürülecek olan oyun için kesin tarih yakın zamanda açıklandı. Oyun, 19 Kasım 2019 günü piyasaya sürülecek. Yalnızca PC oyuncuları için sunulmayacak olan oyun, Android ve iOS işletim sistemli telefonlar için de oynanabilir olacak. Bu tarihten sonra, her iki işletim sisteminin de uygulama marketinde bu oyunu bulabilirsiniz.

Steam üzerinden şimdiden sipariş veren oyuncuların, oyuna erken erişim sağlayan kişiler arasında yer alabileceğini belirtelim. Bu arada oyun 161 TL’lik fiyat etiketine sahip.

Football Manager 2020 sistem gereksinimlerinin oldukça düşük olduğunu da söyleyebiliriz. Böylece eski bilgisayarlarda bile oyunu kolayca oynamak mümkün.

Oyunda yer alacak yeniliklere de kısaca bakmak gerekiyor.

Bu oyunda yönetim kurulunun beklentilerini yerine getirmek her zaman ana görevlerden biriydi. Ancak, yeni oyun ile birlikte bu deneyim her takım için daha özgün hale getirildi. Maç deneyimi kısmında da gerçekçiliğe odaklanıldı.

Cevap bırakın