Flight Simulator şimdi Excalibur bilgisayarlarda ücretsiz!

0

Casper Excalibur, şimdi yeni nesil Microsoft Flight Simulator hediyeli…

Tüm Windows 10’lu Excalibur bilgisayarları ile 100’ün üzerinde yüksek kaliteli oyuna bir aylık sınırsız erişim sağlayan online oyun mağazası Xbox Game Pass yeni oyunu Flight Simulator’u artık deneyimleyebileceksiniz. Her ay yeni oyun eklenen oyun kütüphanesi ve özel indirimler ile birlikte, güncel oyunları anında oynama fırsatı bulacağınız Xbox Game Pass ile oyun deneyimlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Flight Simulator ile 37 binden fazla havaalanının, 2 milyon şehrin, 1,5 milyar binanın, gerçek dağların, yolların, ağaçların, nehirlerin, hayvanların, trafiğin ve daha fazlasının bulunduğu dünyada gezinebilirsiniz. Hafif uçaklardan ticari jetlere kadar çok çeşitliliğe sahip uçaklarla etkileşimli ve vurgulu araç rehberi ve kontrol listeleriyle seviyenize göre ölçeklenen deneyim sayesinde pilotluk yeteneklerinizi güçlendirebilecek, doğru rüzgar hızı ve yönü, sıcaklık, nem, yağmur ve şimşek dahil olmak üzere gerçek zamanlı canlı hava durumuyla gece veya gündüz uçma deneyimini yaşayabileceksiniz.

Yeni nesil Microsoft Flight Simulator’da hafif uçaklardan geniş gövdeli jetlere kadar en ayrıntılı ve gerçek uçakları uçurabilecek, dinamik ve yaşayan bir dünyada gece uçuşlarında, gerçek zamanlı atmosfer simülasyonuna sahip canlı hava durumunda zorluklara karşı istediğiniz yere kendi uçuş rotanızı oluşturabileceksiniz.

Oyuncular için tasarlandı

Yüksek performansa ve hıza sahip olmak isteyen oyun tutkunları için tasarlanan Excalibur ürünleri; Intel 10.Nesil işlemcileri, yeni ekran kartı seçenekleri ve RGB klavyeleri ile en son teknolojileri oyuncularla buluşturuyor.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın