Fiyatına rağmen kapış kapış gidiyor!

0

Apple’ın 12 Eylül’de görücüye çıkardığı iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modelleri şimdiden büyük ilgi odağı olmuş durumdalar. Fiyatlarıyla da dikkat çeken yeni iPhone’lar bu fiyatlara rağmen ciddi ilgi görüyorlar.

Apple iPhone XS serisi şimdiden rekor kırıyor!

iPhone XS ve XS Max modellerini ön siparişe sunan Apple kullanıcıların büyük ilgi ile karşılandı. iPhone XS, 999 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe sunulurken,iPhone XS Max ise 1099 dolardan başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

21 Eylül tarihinden itibaren dağıtımına başlanacak olan iPhone XS ve iPhone XS Max modellerine büyük bir ilgi olduğu belirtiliyor. Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre, iPhone XS ve XS Max modellerinin çok hızlı bir şekilde satıldığını ve böyle giderse, çok kısa bir süre içerisinde stokların tükeneceği vurgulandı.

Ayrıca satışa sunulan en pahalı iPhone modeli ise XS Max’in 512 GB’lık versiyonu oldu. 512 GB’lık versiyonun fiyatı ise 1499 dolar olarak açıklandı.

Geçtiğimiz yıl 10’uncu yılına özel olarak tanıtılan iPhone X modelinin ön siparişe sunulmasından yaklaşık 10 dakika sonra Apple Store kullanılmaz hale gelmişti. Bugün ise benzer bir yoğunluk ile baş başa kalan Apple, kullanıcılarına sorunsuz bir hizmet vermek için elinden geleni yapıyor.

Cevap bırakın