Fitbit Versa tanıtıldı

0

Teknoloji şirketinin şimdiye kadarki en hafif akıllı saati olan Fitbit Versa tanıtıldı.

Giyilebilir teknoloji markası Fitbit şimdiye kadarki en hafif, metal akıllı saati Fitbit Versa’yı kullanıcıların beğenisine sunuyor. Modern tasarımını sağlık, fitness özellikleri ve 4 günden fazla pil ömrüyle birleştiren Versa, Fitbit OS 2.0 işletim sistemiyle birlikte geliyor.

Fitbit Versa aynı zamanda yeni ve kişiselleştirilmiş bir arayüz, sağlık gösterge paneli ve Android kullanıcıları için hızlı cevaplama özelliği sunan işletim sistemi, yeni ebeveyn olanlara özel Fitbit Labs’denbir uygulama ve hem Versa hem Ionic için Deezer çevrimdışı müzik desteğiyle birlikte sunuluyor. Fitbit, kadınların adet döngüleri ve genel sağlıkları arasındaki bağlantıyı daha iyi görmelerini ve anlamalarını sağlayacak bir kadın sağlık takibi özelliği de getiriyor.

7 gün 24 saat kalp ritmi takibi gibi gelişmiş sağlık ve fitness özellikleri sunan Fitbit Versa, antrenmanlar, otomatik uyku evreleri takibi gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Nisan 2018’de tüm dünyada satışta

Ürünün 13 Mart’ta 1099 TL’den ön satışa sunulduğu kaydediliyor. Fitbit’in yeni akıllı saatinin Nisan 2018’de tüm dünyada satışa sunulması planlanıyor.

Fitbit ayrıca kadınlar için yeni bir sağlık takip özelliğinin de duyurusunu yaptı. Bu özellikle kadınlar adet döngülerini takip edebiliyor ve bütünsel sağlık verileriyle birleşince adet döneminin genel sağlıklarına etkisini daha iyi görebiliyor. Kadınlar için sağlık takibi özelliği, Fitbit Versa ve Fitbit Ionic cihazlarında hali hazırda mevcut.

Cevap bırakın