FITBIT Ionic Akıllı Bileklik inceleme

0

FITBIT Ionic Akıllı Bileklik inceleme videosuyla karşınızdayız. Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemleri ile uyumlu olan bu akıllı bileklik, gerek şıklığı gerekse özellikleriyle hemen ön plana çıkıyor. İsterseniz inceleme videomuza geçmeden önce, bu akıllı bilekliğin özellikleri nelermiş hep beraber bakalım.

GoPro Fusion 360 ön inceleme CES 2018

FITBIT Ionic özellikleri ve fiyatı

Paslanmaz çelikten kasasıyla dikkat çeken bu akıllı bileklik şıklığını sağlam malzeme yapısıyla birleştiriyor. 1.42 inç OLED ekrana sahip olan bileklik, şirketin akıllı saat/bileklik pazarındaki en iddialı ürünlerinden biri.

50 metreye suya karşı dayanıklılık, toza ve darbelere karşı koruma ve yerleşik GPS gibi özellikleriyle ön plana çıkan FITBIT, erişebilirlik tarafında tüm mobil işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışıyor. Tüm bunların üzerine 5 günlük pil ömrünü de kattığınızda, ortaya son derece uygun bir model çıkıyor.

Kalp ritmi ölçme, uyku ve egzersiz takibi özellikleriyle de spor yapan kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Dahili hafızası 300 şarkıya kadar destek sunarken, ekstra telefon olmadan da kolayca en sevdiğiniz müzikleri bileklik üzerinden dinleyebiliyorsunuz.

FITBIT Ionic Akıllı Bileklik modelini buradan satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın