Fitbit Charge 3 göründü

0

Fitbit Charge 2 akıllı bilekliğinin ardından gözler sonraki nesil model olan Fitbit Charge 3’ün üzerine…

Giyilebilir teknoloji ürünleri dendiğinde akla ilk gelen üreticilerden biri olan Fitbit’in geçtiğimiz aylarda Türkiye’de satışa sunulan Fitbit Charge 2 akıllı bilekliğinin ardından gözler sonraki nesil modelde.

Kalp atış hızı ölçümü ve aktivite verilerinin toplanması gibi verileriyle sağlıklı yaşamı baz alan Charge 2’nin devam modeline ait olduğu iddia edilen bazı görseller basında yer buldu. İlk kez uluslararası ölçekte bilinirliğe sahip bir teknoloji sitesi olan Android Authority’de yer verilen detaylar, Fitbit Charge 3’e dair güçlü işaretler sunuyor.

Bu ay sonunda gerçekleştirilecek ve Eylül ayının ilk günlerine kadar devam edecek olan teknoloji fuarı IFA 2018 kapsamında duyurulması beklenen Fitbit 3 Charge özellikleri ile adından söz ettirecek gibi görünüyor. İddialar arasında modelde 7 günü bulan son derece uzun bir şarj dayanıklığı öne çıkıyor.

Suyla ‘derinlemesine’ haşır neşir…

50 metreye kadar sualtı basıncına dayanıklılık bir diğer çarpıcı özellik. Bu sayede yüzücülerin yanı sıra dalgıçlar için de ideal bir teknolojik ürün söz konusu olabilir. Yine öne sürülen olası özelliklere göre okunmatik ekran, kalp atış hızı ölçümü, egzersiz ve uyku takibi diğer dikkat çeken ayrıntılar olacak.

Öte yandan üründe GPS özelliğinin olmayacağı söyleniyor. Bu da GPS için mobil cihaz bağlantısının gerekeceği anlamına geliyor. Cihazda ayrıca WiFi ve NFC özelliklerinin de Özel Versiyon adı verilecek ayrı bir modelde sunulacağı kaydediliyor.

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın