Fitbit Charge 2 inceleme – Fitbit Charge 2 hediye ediyoruz!

0

Spor yapanlar ve aktivite takibine ilgisi olanlar için Fitbit Charge 2 akıllı bileklik modelini inceledik. Sizler için bir de sürprizimiz var. Fitbit Charge 2 inceleme videosunu izleyenler arasından bir şanslı kişiye Fitbit Charge 2 hediye ediyoruz!

Fitbit Charge 2 özellikleri

Fitbit Charge 2, son derece şık tasarımı ile hem günlük hayatınıza eşlik edecek bir aksesuar hem de spor ve aktivite takibini yapmanızı sağlayacak son derece yetenekli bir akıllı bileklik. Üzerinde yer alan OLED ekran sayesinde, 5 güne kadar kesintisiz pil ömrü sunan Fitbit Charge 2, koşu, yürüyüş, bisiklet, ağırlık kaldırma ve daha pek çok aktivite için kesintisiz takip sunuyor. Üstelik Smarttrack özelliği sayesinde, başladığınız aktivitenin ne olduğunu otomatik olarak algılayabiliyor.

Fitbit’in yeni akıllı bilekliği Charge 2, otomatik uyku takibi, sessiz alarm gibi özellikleri ile öne çıkarken, 7 gün 24 saat nabız takibi de yaparak, size olabilecek en detaylı bilgileri sunabiliyor. Akıllı bileklik özelliklerine ek olarak, arama, mesaj ve takvim gibi bildirim özellikleri de bir akıllı saat deneyimi sunabiliyor. Android ve iOS için hazırlanan Fitbit uygulaması ile eşleştirip tüm verileri istediğiniz an takip etmeniz de mümkün. Bunlara ek olarak, Windows, MacOS desteklerini de unutmamak gerekiyor.

Fitbit Charge 2 inceleme

Düzenli spor yapanlar ve aktivite takibi konusunda hassas olan kullanıcılar için, akıllı saat özellikleri de sunan, Fitbit Charge 2 akıllı bilekliği inceliyoruz. Bu videomuzda bir de sürprizimiz var! 1 izleyicimize Fitbit Charge 2 hediye edeceğiz. Katılım şartlarını MediaMarkt Facebook sayfasında bulabilirsiniz!

 

Cevap bırakın