Fishing Strike 1 milyonu gördü!

0

Yayınlanması an meselesi olan mobil balıkçılık oyunu Fishing Strike’a ön kayıt yaptıran kişi sayısı 1 milyonu aştı. İşte detaylar…

Balıkçılık oyunları arasında rekor kırıldı! Heyecanla beklenen mobil balıkçılık oyunu Fishing Strike, bu ay içinde global lansmanına hazırlanırken ön kayıt yaptıran oyuncu sayısı açıklandı. Dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biri olan Netmarble tarafından yapılan açıklamaya göre, 1 milyondan fazla oyuncu yeni mobil balıkçılık oyunu Fishing Strike için ön kayıt yaptırdı.

Şubat ayında açılan ön kayıt iki aylık bir süre zarfında 1 milyondan fazla başvuru alarak mobil oyun pazarında bir balıkçılık oyunu için olağan dışı bir rekor kırdı.

Fishing Strike oyunculara dünyayı gezerken, en iyi balıkları tutma umuduyla oltalarını sallayabilecekleri, lansman itibarıyla 500’den fazla balık türü ile tamamen yeni bir mobil balıkçılık deneyimi vaat edecek. Oyun, avcıya özgü beceri ve donanımların oyun oynarken önemli bir rol oynadığı, avcı ile balık arasında dinamik oyun özelliklerine sahip, balıklarla stratejik ve heyecanlı savaşlar sunmakta.

Oyunda AR teknolojisi var

Oyun ayrıca sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik izleme modlarını da destekleyerek oyuncuların kendi akvaryumlarında kullandıkları balıkları 360 derecelik bir kamera görüntüsü ile seyredebilmelerini ve bu sayede balıkları mobil cihazının kamera objektifi üzerinden gerçek dünyaya yansıtabilmelerini sağlıyor. Ayrıca oyun balıklar için yapay zeka teknolojisi kullanmakta, akvaryumdaki çeşitli türlerdeki balıklar, gerçek dünyadaki besin zinciri yapısına dayanarak birbirlerinin davranışlarını etkilemektedir.

Cevap bırakın