Final Fantasy VII Remake oynanış videosu sızdı

0

Yılın merakla beklenen oyunlarından Final Fantasy VII Remake, sürpriz bir gelişme ile gündemde. İşte detaylar…

3 Mart 2020’de çıkacak olan Final Fantasy VII Remake demosunun oynanış videosu sızdırıldı. Böylelikle Square Enix stüdyosunun PlayStation 4 kullanıcıları ile buluşturacağı oyunun açılışı ile demosunun oynanış videosu oyunun çıkmasına 2 ay kala sızdırılmış oldu. Yapımdan ayrıca oyun için görüntüler de paylaşıldı.

Sevilen serinin son oyunu Final Fantasy VII Remake için geçtiğimiz hafta görüntülenen PlayStation Store’a ait veritabanı listesinde demo versiyonun çıkacağı anlaşılmıştı. Konu hakkında oyun stüdyosu tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmazken YouTube’da oyuna ait görüntüler paylaşıldı.

Lystrasza adlı bir kullanıcı tarafından paylaşılan videoda oyunun giriş videosu yer alıyor. Şaşırtıcı ama gerçek…

Etkileyici görüntüler…

Videoyu izleyen oyun severler görüntülerden oldukça etkilendiklerini belirtirken üç buçuk dakika uzunluğundaki videonun etkisi geçmeden bu sefer yapımın demosuna ait oynanş videoları paylaşıldı. 30 dakikalık oynanış videosu oyun severler tarafından tam beğeni kazanmayı başardı.

Final Fantasy VII’nin yenilenen versiyonu, PlayStation 4 oyuncuları için 3 Mart 2020 tarihinde yayınlanacak, diğer platformlar vee konsol sahipleri ise Mart 2021’i beklemek zorunda. Zira yapım tam bir PS4 şovu vadediyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın