Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürFinal Cut Pro, Mac ve iPad’de video düzenleme deneyimini yepyeni bir düzeye...

  Final Cut Pro, Mac ve iPad’de video düzenleme deneyimini yepyeni bir düzeye taşıyor

  En yeni güncellemeler, zaman ekseninde, genişletilmiş uygulama içi içeriklerde ve dış ses kaydında yapılan geliştirmeler sayesinde düzenleme sürecini kolaylaştırıyor.

  Apple, Mac ve iPad için Final Cut Pro’da iş akışlarını kolaylaştıran güçlü ve yeni özellikler sunan güncellemeler yapıldığını duyurdu. Final Cut Pro şimdi zaman ekseninde ve organizasyonda yapılan geliştirmelerin yanı sıra karmaşık düzenleme işlemlerini basitleştirmenin yeni yollarıyla geliyor.
  Uygulamalar, Apple çipin güç verimliliği sağlayan performansından ve Object Tracker için yepyeni yapay öğrenme modelinden yararlanıyor. Dışa aktarma hızları ise birden çok medya motorundan güç alan Mac modellerinde olağanüstü bir seviyeye ulaşıyor. iPad için final Cut Pro, taşınabilir Multi-Touch düzenleme deneyimini daha da iyileştiren yeni özellikler sunuyor. Bu özellikler arasında dış ses kaydına yönelik destek, genişletilmiş uygulama içi içerik seçenekleri, yeni eklenen renk derecelendirme ön ayarları ve iş akışında yapılan geliştirmeler bulunuyor.

  Mac için Final Cut Pro’daki Yeni Özellikler

  Mac için Final Cut Pro’da yapılan en yeni güncelleme, içerik üreticilere karmaşık düzenleme işlemlerinin basitleştirilmesini ve olağanüstü yükseklikte dışa aktarma hızları sağlayan yeni araçlar sunuyor.
  Güçlü Organizasyon Araçları
  Final Cut Pro, içerik üreticilerin karmaşık zaman eksenlerini düzenlerken iş akışını koruyabilmeleri için otomatik zaman ekseni kaydırma özelliğiyle geliyor. Böylece kullanıcılar klipleri oynatırken oynatma çubuğunun altında görünür şekilde tutarak çalışmalarına daha kolay odaklanabiliyor. Editörler, Büyütme/Küçültme aracını veya klavye kestirmelerini kullanarak oynatma sırasında zaman ekseni görünümlerini dinamik olarak ayarlayabiliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN