FIFA 21 MediaMarkt’ta sizi bekliyor!

0

MediaMarkt, serinin son yapımı FIFA 21’i oyun severlerle buluşturuyor…

Gözde futbol oyunu serisinin son halkası FIFA 21, oyuncularla buluşmaya hazır! Tüm dünyada oyun severlerin büyük heyecanla beklediği FIFA serisinin yeni versiyonu FIFA 21, MediaMarkt‘ta satışa açıldı.

Oyun severler FIFA 21’i MediaMarkt’ta PC, Xbox One ve PS4 için 599 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabiliyor. Belirli bir saate kadar satın alınması halinde aynı gün kargo imkanı da sunuluyor.

FIFA 21’de öne çıkan yenilikler

FIFA 21, serinin oynanışını bambaşka bir seviyeye taşıyacak yeni oyun mekaniklerini de beraberinde getiriyor. Birebir pozisyonlarda yaratıcılığı önemli hâle getiren yeni Çevik Dribling sistemi, futbolcuların maç içindeki zekâsını geliştiren ve doğru zamanda doğru yerde olmalarını sağlayan Pozisyon Alma özelliği, oyun kurarken savunmanın kilidini açacak Yaratıcı Koşular ve sahanın her yerinde daha akıcı oyuncu etkileşimleri sağlayacak Doğal Çarpışma Sistemi bu mekanikler arasında yer alıyor.

Kariyer moduna eklenen yeni unsurlar maçlara, transferlere ve antrenmana derinlik katarak takımın zirveye yükseliş serüveninin daha fazla kontrol edilmesini sağlıyor.

Volta Football modu da sokak futbolunu özleyenleri sevindiriyor. Ekipmanlardan saha özelliklerine kadar sokakların ruhunu yaşatan Volta Football, oyuncuları São Paulo’dan Dubai’ye dünyanın dört bir yanından az oyunculu futbol formatlarına davet ediyor.

FIFA 21 PS4 için buraya tıklayabilirsiniz.

PC için buraya tıklayabilirsiniz.
Xbox One için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın