FIFA 20 Volta Football ile futbol sokağa iniyor

0

FIFA tutkunlarının merakla beklediği FIFA 20 sonunda tanıtıldı. Yeni oyunun tanıtımında yeni bir oyun özellik de açıklandı. Volta Football ismi verilen mod, FIFA Street tarzında bir oynanış vaat ediyor. FIFA 20 Volta Football modu ile birlikte oyuncular sokaklara iniyor.

FIFA 20 Volta Football ile sokaklara dönüş

Yapımcı EA, FIFA 20’nin fragmanını E3 2019 fuarında yaptı. Oyun dünyasındaki yeni trendlerin ve en yeni oyunların tanıtıldığı fuarda dikkat çeken oyunlardan biri de FIFA 20 oldu. FIFA 20 Volta Football için de tanıtım burada yayınlandı. Oyuncuları heyecanlandıran bu mod ile sokak futbolu geri dönüyor. Bu yeni modda 3v3 Rush, 4v4, 4v4 Rush, 5v5 ve Professional Futsal gibi birbirinden farklı modlar bulunuyor. Bu modlardan bazılarında kalecisiz oynanış sunuluyor. Yeni oyun modunda Tokyo ya da Amsterdam sokaklarında top koşturmak mümkün. Aynı zamanda hikaye modu da bulunuyor.

FIFA 20 Volta Football modu hem PC hem PS4 hem de Xbox One versiyonlarında hazır bulunuyor. Nintendo Switch sahipleri için bu versiyonun ism ise Legacy Edition.

Oyunun standart sürümü 27 Eylül’de ülkemizde satışa çıkacak.

Cevap bırakın