FIFA 20 inceleme! Bu oyun oynanır!

0

FIFA 20 inceleme videosuyla karşınızdayız. Bu videomuzda FIFA efsanesinin en yeni oyununa sizlerle birlikte yakından bakıyoruz. PES ile sıkı rekabetteki yeni kozunu oynayan oyun, oyunculara neler sunuyor?

FIFA 20 inceleme

FIFA 20 inceleme videosu ile FIFA’nın PES’e karşı oynadığı yeni kozuna yakından bakıyoruz.  Playstation 4, Xbox ve PC için yayımlanan yeni oyunun oyuncular tarafından ilgiyle karşılandığını da belirtelim.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Çocukluğumuzdan beri sürekli FIFA ve PES karşılaştırması yapılır. Bir dönemin çocuklarını ikiye ayıran bu farklı dinamikleri içinde barındıran futbol odaklı oyunlar hala en sevilen oyunlar arasında yer alıyor.

Gerek PlayStation gerekse bilgisayar üzerinde FIFA, en çok tercih edilen futbol oyunlarından birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sunduğu gerçeklik ve oyun içi modları ile oldukça ilgi gören FIFA’yı dünya üzerinde milyonlarca oyuncu oynuyor.

Oyunda profesyonel sahnenin prestiji karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda EA SPORTS VOLTA‘daki yepyeni, otantik sokak futbolu deneyimi de tekarar canlanıyor.

Ultimate Team, hayalinizdeki kadroyu oluşturmak için daha fazla yol sunuyor ve EA
SPORTS VOLTA, otantik küçük boyutlu futbol formuyla oyunu sokağa taşıyor. Bir
dönem yine böyle bir evren sunan oyun şimdi gelişmiş grafikleriyle daha gerçekçi bir
simülasyon diyebiliriz.

FIFA 20 sistem gereksinimleri

PC tarafında en az Windows 7 işletim sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Bunun dışında Windows 8.1 ya da Windows 10 sürümleri de sistem gereksinimleri arasında yer alıyor. İşlemci tarafında ise, AMD Phenom II X4 965 (3.4 GHz) ya da Intel Core i3-2100 (3.1 GHz) işlemcilerden birine ihtiyacınız var.

8 GB RAM olması gerekirken, grafik tarafında AMD Radeon HD 7850 (2GB) ya da NVIDIA GTX 660 (2GB) grafik kartlarından birine sahip olmalısınız. Önemli bir detay olarak PC’nizde en az 50 GB boş alanın bulunması gerekiyor.

512 kbps internet bağlantısı ise son ihtiyaç olarak gösterebiliriz.

FIFA 2020 için önerilen sistem gereksinimleri ise kısaca şu şekilde:

Windows 10 işletim sistemiyle, AMD Athlon X4 870K (4.1 GHz) ya da Intel Core i3 6300T (3.3 GHz) işlemci gerekiyor. 8 GB RAM ile beraber AMD Radeon R9 270X (2 GB) ya da NVIDIA GeForce GTX 670 (2 GB) grafik kartı, 50 GB boş alan ve elbette mümkün olan en yüksek hıza sahip internet bağlantısı.

Cevap bırakın