FIFA 19 farklı oyun modlarıyla geliyor

0

Geri sayım devam ettiği FIFA 19, birbirinden ilginç yenilikleri ile dikkat çekecek…

Türkiye’de oyun severlerin merakla beklediği FIFA 19 için geri sayım devam ederken yapımın arkasındaki şirket Electronic Arts, önceden açıklanmayan 3 yeni oyun modunun duyurusunu gerçekleştirdi. Yeni modlara kısaca göz atalım…

Kural Yok, ilginç bir deneyim vaat edeceğe benziyor. Adından da anlaşılacağı üzere oyunda kural bulunmuyor, istediğiniz gibi faul yapabiliyor, ofsaytı hiçe sayabiliyorsunuz.

Diğer yeni mod İlk Modu adını alıyor, burada da süre kısıtlı ve baskıyı artırarak hızlı bir şekilde sonuca gitmeniz bekleniyor.

Eleme Modu ise üçüncü mod; ilginç bir teması var, gol atan her oyuncu kadrodan çıkarılıyor, oyuncu sayısı 7’ye kadar azalabiliyor. Böylelikle gol atan takımın rakip takımdan daha az oyuncuyla oynaması gibi bir ‘denge yaratma’ özelliği devreye alınınıyor. İlginç olacağına şüphe yok.

FIFA 18’in yakaladığı başarıya karşın özellikle oynanış tarafında bir dizi bug’la çıktığı hatırlanabilir. Bu nedenle oyundaki modlar ve genel itibarıyla yenilikçi özelliklerle beraber oynanışta nelerin sunulacağı da merakla beklenen konular arasında yer alıyor.

Bu sene özellikle Avrupa’daki transfer sezonunun hareketli geçmesi ile birlikte yepyeni kadrolarla gelecek olan FIFA 19’da, ülkemizde yoğun ilgi gören Ultimate Team’in de yenilenen detaylarıyla heyecan dolu bir geri sayım unsuru oluşturduğunu belirtmek mümkün.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın