FIFA 18’in kapak yıldızı açıklandı: C. Ronaldo

0

Electronic Arts Inc., 29 Eylül 2017’de dünya çapında PlayStation4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 ve Xbox 360 sistemlerinde piyasaya sürülecek FIFA 18’in global kapak yıldızının Real Madrid takımından Cristiano Ronaldo olduğunu duyurdu.

FIFA 18’e yenilik sağlamak için, Cristiano Ronaldo’nun verileri yakın zamanda Madrid’de bir mobil EA Capture stüdyosunda kaydedildi. Ronaldo’nun hızlanma, çalışma kademesi, beceri ve atış tekniği FIFA 18’de onu doğru bir şekilde yansıtabilmek için kaydedildi. Verileri ayrıca akıcılık, oyuncu duyarlılığı ve hızlılığı gibi önemli oyun öğeleri hakkında da bilgi verdi.

Konuyla ilgili konuşan EA SPORTS FIFA Kıdemli Yapımcısı Aaron McHardy. “Cristiano ile ortak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz – onunla birlikte çalışarak benzersiz oyun stili ve onu neyin bu kadar özel kıldığı hakkında çok şey öğrendik. Tutkusu, enerjisi ve küresel hayran kitlesi onu FIFA 18 için mükemmel bir temsilci yapıyor.” Dedi.

pa0gKHPwqy8

Real Madrid C.F. ve Portekiz milli takımında forvet olan Ronaldo, sıklıkla dünyanın en iyi futbolcusu seçiliyor ve tüm zamanların en iyi oyuncularından biri olarak kabul ediliyor. Ronaldo, 2016’da Yılın FIFA Erkekler Oyuncusu seçildi ve kısa süre önce Avrupa kupasında şimdiye kadarki 100’üncü golünü atan ilk oyuncu oldu. Portekiz’in en çok gol atan oyuncusu olan Ronaldo 138 kez ulusal takımda oynadı. Ayrıca, Ballon d’OR ve Golden Boot’u kazandı.

FIFA 18 taraftarları, Ronaldo Edition ve ICON Edition ile oyun çıkışından üç gün önce 26 Eylül Salı günü full oyunu oynayabilecekler. Ayrıca FIFA 18 hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen taraftarlar uzun süre beklemeyecek; 10 Haziran’da EA Play’de oyunla ilgili detaylar açıklanacak…

Cevap bırakın