FIFA 18 bu sene çok farklı olacak!

0

FIFA 18’de önceki yıllara göre fark yaratacak bir dizi özellik söz konusu. Yakından bakacağız…

Topu doğru şekilde hareket ettirebilmek, muhtemelen gerçek futbol oyuncuları için maaşlarını belirleyen en önemli unsur. Konu FIFA 18 olduğunda, bu alanda gelişmeler olduğu, örneğin tepki süresinin çok daha hızlı şekilde gerçekleştiği kaydediliyor. Futbolcularınızın hassas hareketlerinizi (dokunmak, topu yanınıza atmak, vb) daha iyi şekilde algıladığı belirtiliyor. Bu da daha doğal hissedilmesini sağlıyor.

Yolculuk adını alan ve geçtiğimiz yıl tanıtılan ‘kendi oyuncunla çıktığın kariyer serüveni’, bir dizi geliştirmeyle geliyor. Özelleştirmeler daha fazla, örneğin saç kesimleri, yeni kramponlar, vb tercih edilebiliyor. Atmosfer daha canlı.

Stadyumlar ve oyun daha gerçekçi. Aslında ‘bir önceki yıla göre daha gerçekçi’ cümlesini her sene duyuyoruz, geliştirmeler 2018 versiyonunda da devam etmişe benziyor. Tribünler daha gerçekci, gol attığınızda koltuklara tırmanıyorlar, daha fazla fanatikler…
Canlı değişiklikler FIFA 18’de dikkat çeken yeniliklerden biri olacak. Artık sarı kart almış bir oyuncunuz veya yorgun isimlerinizi değiştirilmesini öneren bir bar geliyor. Anında yeniden oynatma özelliği de yenilikler arasında.

Bazı futbolculara özgü hareketler, detaylar söz konusu.

Frostbite motoru, daha iyi grafikler, yapay zeka, daha iyi goller, animasyonlar ve beklenen diğer geliştirmeler de cabası.

Haberin devamında yayınlanan en son FIFA 18 videolarından biri yer alıyor. İyi seyirler…

Yılın merakla beklenen yapımı, önümüzdeki eylül ayında oyun meraklılarıyla buluşacak.

Detayları aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın