Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunFIFA 17 çıkış tarihi, fiyatı ve kapakta yer alacak futbolcular

  FIFA 17 çıkış tarihi, fiyatı ve kapakta yer alacak futbolcular

  fifa17standartedition-640x320

  Yılın merakla beklenen spor konulu video oyunlarından FIFA 17’ye dair ilk resmi bilgiler kamuoyuyla paylaşıldı. Yapımın fiyatı, çıkış tarihi, kapakta yer alacak futbolcular ve bazı öne çıkan detayları artık sır olmaktan çıkmış oldu. İşte detaylar…

  FIFA serisinin en yenisi önümüzdeki aylarda çıkışını gerçekleştiriyor. Türkiye’de en çok oynanan oyun serileri arasında yer alan yapımların 2016-2017 futbol sezonlarını kapsayan en güncel versiyonu için tanıtım videosunun da aralarında yer aldığı bilgiler aktarıldı.

  Buna göre FIFA 17 için çıkış tarihi Avrupa’da 27 Eylül 2016 ve ABD’de 29 Eylül 2016 olarak belirlenmiş durumda. Oyun Xbox 360, Xbox One, PS4, PS3 ve PC için yayınlanacak. Sürpriz gelişme ise oyunun ön siparişe sunulması. Oyun meraklıları aylar öncesinden dijital ortamda oyunu sipariş edebilecekler.

  İşte ilk video:

  [vsw id=”lPDOh5ZifyM” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

  FIFA 17 fiyatı da Avrupa için standart pakette 60 Euro, Deluxe paket için 80 Euro ve Super Deluxe paket için 90 Euro şeklinde duyuruldu. FIFA 17 üç ayrı versiyon halinde geliyor. Peki merakla beklenen bir diğer soru, kapaklardaki futbolcular konusunda karar ne yönde oldu?

  fifa17cover

  Uzun yıllardır Messi’nin yer aldığı FIFA serisi oyun kapaklarında artık Anthony Martial, James Rodriguez, Marco Reus ve Eden Hazard isimleri görülecek. Türkiye için Arda Turan ismi ise bir kez daha gelebilir. Şimdilik bu konuda net bir bilgi bulunmuyor.

  FIFA serilerinin merakla beklenen 2017 ayağında Frostbite motoruna yer verilecek. Çok daha iyi bir futbol oyunu deneyimi sunması beklenen bu teknoloji adımının detayları heyecan uyandırıyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN