Fenomen olma yolunda ekipman tavsiyeleri

0

Sizler de yayınladığınız videolar ile sosyal medyada çok tanınan ve ünlü biri olmak istiyorsanız sahip olduğunuz ekipmanlara güvenmelisiniz. Peki, bu yolda ilk adımlar için nelere ihtiyacınız var? Fenomen olma yolunda ekipman tavsiyeleri ile bu soruya yanıt veriyoruz.

 

Fenomen olma yolunda ekipman tavsiyeleri

CANON PowerShot G5 X

İyi bir kameraya sahip olmak sizi her zaman bir adım öne taşıyacaktır. Günümüzde ise daha yetenekli ve fiziksel olarak hafif bir kamera avantaj sağlamakta. Canon PowerShot G5 X modeli, hem hafif ve şık tasarımı hem de video yetenekleri ile oldukça işinize yarayacak.

GOPRO Hero 5 Black

YouTube kanalınızda bol aksiyon, bolca heyecan dolu videolar sunacaksınız mutlaka bir aksiyon kamerasına ihtiyacınız olacak. Bu noktada ise akla gelen ilk markaların başında gelen GoPro’nun Hero 5 Black modeli, sunduğu yüksek fiyat/performans dengesi ile size aksiyon dolu görüntülerde en iyi şekilde eşlik edecektir.

Zhiyun Smooth-Q 3-Axis Akıllı Telefon Gimbalı

Akıllı telefonlar da video yetenekleri konusunda çok iddialı ancak çekimlerinizin titreşimlerine yeteri kadar engel olamıyorlar. Böyle bir sorununuz varsa hemen bir gimball almanız lazım. Bu cihaz sayesinde yapacağınız çekimlerde titreşim ve sarsıntıdan eser kalmayacak.

HAMA 4161 Star 61 Tripod

Bazen bir tripod tüm işlerinizi bir anda kolaylaştırır. Özellikle ağır bir video kamera veya fotoğraf makinesi kullanıyorsanız bir tripoda ihtiyacınız olacak. Uygun fiyatlı ve dayanıklı bir tripod modeli arıyorsanız HAMA 4161 Star modelini listenize alabilirsiniz.

GOPRO 5GPR/GCHM30-001 Bağlantı Aparatı Göğüs Askısı

GoPro aksiyon kameraları için hazırlanan çok sayıda aksesuar var ancak bu göğüs askısı çekeceğiniz videolara bambaşka bir hava katmanızı sağlayabilir. Özellikle iki elinizin de serbest kalacağı bir durumda videolara tamamen hakim olabilirsiniz.
Fenomen olma yolunda ekipman tavsiyeleri videomuz ile sosyal medyada yaptığı videoları daha iyi hale getirmek için arayış içinde olanlar için bazı ekipmanlar tavsiye ettik.

Cevap bırakın