Farklı bütçeler için akıllı TV önerileri

0

Son yıllarda birçok akıllı TV modeli hayatımıza girdi. Biz de akıllı TV önerileri videomuzda farklı özelliklere sahip televizyon modellerini listeledik.

5 maddelik listemizde her bütçeye göre bir akıllı TV modeli olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak kendi ihtiyaçlarınızı belirlediğiniz takdirde doğru bir tercih yapabilirsiniz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Akıllı TV önerileri

Listemizde yer alan modellere kısaca göz atalım.

Vestel’in 55 inçlik 4K çözünürlüğe sahip televizyon HDR özelliğiyle geliyor. Vestel 55UD8450 modelinde dahili uydu alıcısı da bulunuyor. Bu modelin 4.097 TL’lik bir etiket fiyatı bulunuyor.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Listedeki bir diğer akıllı televizyon modeli ise LG 49UM7100. 4K destekli bu TV modelinde de dahili uydu alıcı bulunuyor. Surround ses sistemi ile gelen televizyonda hem oyun izlerken hem de film izlerken içindeymiş gibi hissetmek mümkün. Ayrıca bu televizyonun 49 inç büyüklüğe sahip olduğunu da söyleyelim. Televizyon 4.799 TL fiyat ile satılıyor.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sony 55XG8577 isimli model listemizin üçüncü sırasında yer alıyor. 55 inç ekrana sahip model de UHD 4K desteği ile geliyor. Android işletim sistemi, 7.799 TL’lik fiyata sahip televizyon kullanıcısını mutlu edecek bir çok özelliğe sahip.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

65 inçlik büyüklüğe sahip LG 65SM9010 listemizin dördüncü sırasında yer alıyor. 4K özellikli televizyonda da dahili uydu alıcısı görev alıyor. Ayrıca, webOS işletim sistemiyle de geldiğini söyleyelim. Televizyon, 14.499 TL fiyata satılıyor.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Listemizin son sırasında yüksek bütçeye sahip bir TV modeli yer alıyor. 82 inç ekran büyüklüğüne sahip Samsung 82Q900RB, 8K çözünürlük ile geliyor. Yapay zeka destekli televizyon herhangi bir çözünürlüğü yükseltebiliyor. Televizyonun fiyatı ise 67.999 TL.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Cevap bırakın