Far Cry 6 sızdırıldı! PS5’e de geliyor

0

Far Cry 6’nın 2021’de hem PS4 hem de PS5 için piyasaya sürüleceği doğrulandı. İşte detaylar…

Merakla beklenen Far Cry 6’nın 2021’de hem PS4 hem de PS5 için piyasaya sürüleceği, bir sızıntı ile doğrulandı. Bir süredir Ubisoft’un 12 Temmuz’daki Ubisoft Forward etkinliğinde Far Cry 6’yı tanıtacağına dair söylentiler vardı, ancak bir Twitter kullanıcısı oyunun PlayStation Store’da yanlışlıkla listelendiği ekran görüntülerini yayınlandı ve bu görüntülerde çıkış tarihi 18 Şubat 2021 olarak görünüyor!

Her ne kadar bu listeleme Far Cry 6’nın PS4 sürümü için olsa da diğer ayrıntılardan oyuncuların yapımın PS4 sürümünü PS5 sürümüne ücretsiz olarak yükseltebileceklerini anlıyoruz. Bununla birlikte Far Cry 6’nın Xbox Series X’e gelip gelmeyeceğine dair hiçbir bilgimiz yok, ancak şu da bir gerçek ki gelmesi bekleniyor.

Breaking Bad, Far Cry ile buluşuyor!

Sızıntı sadece Far Cry 6’nın yolda olduğunu doğrulamakla kalmıyor, aynı zamanda Giancarlo Esposito’nun (Breaking Bad’den Gus Fring) oyunda bir düşman olarak yer alacağı söylentilerini de doğruluyor. Listelenen açıklamaya göre Far Cry 6, Yara adında “zaman içinde donmuş bir tropik cennette” geçiyor. Yara, oğlu Diego’nun yardımı ile cenneti şereflendirmeyi amaçlayan diktatör Anton Castillo (Esposito tarafından canlandırılıyor) tarafından kontrol ediliyor.

Cevap bırakın