Far Cry 5 ve Crew 2 duyuruldu

0

Video oyunları endüstrisinin öncü markalarından Ubisoft, 2 yeni popüler yapımın duyurusunu gerçekleştirdi. Far Cry ve Crew serilerinin yeni oyunları birçok detay eşliğinde yakın zaman içinde meraklılarıyla buluşacak.

Oyun şirketinin yeni oyunları Far Cry 5 ve Crew 2 adlarıyla geliyor. Ancak bekleyiş heyecan katsayısını gittikçe artıracak seviyede uzun gelebilir; çünkü her iki oyunun da 2018’de yayınlanması bekleniyor.

Far Cry 5’in geliştirilmekte olduğu bilgisi paylaşılırken söz konusu yapımın çok fazla sayıda yeniliği beraberinde getireceği vurgulandı. Ayrıca yeni oyuna dair devam eden çalışmalarla ilgili detaylar için Ubisoft YouTube kanalının takibi önerildi. Öte yandan Far Cry 5’in nerede/hangi şehirde geçeceğine dair bilgi de aktarıldı. Buna göre serinin sonraki yapımı, ABD’nin Montana şehrinde geçecek.

Diğer Ubisoft yapımı Crew 2 ise 2014’teki ilk yarış oyunundan sonra ülkemizde de devamı merakla beklenenler arasındaydı. Oyunla ilgili paylaşımlardan birinde ““ Yolun ötesinde… Daha yüksek oktanlı heyecanlar için bizimle kalın!” şeklinde ileti paylaşıldı.

Yılın merakla beklenen bir diğer video oyunu da Assassin’s Creed Origins. Geçtiğimiz günlerde ayrıntıları ortaya çıkan oyunun hazırlanmasına devam edildiği biliniyor. Bu konuda bazı resmi açıklamalar da geldi; Ubisoft, eşssiz ve unutulmaz oyun deneyiminin en iyi şekilde sunulmasının istendiğini belirtiyor. Son derece köklü bir geçmişe sahip Assassin’s Creed serisinin sonraki oyununun bu yılın eylül ayında çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın