Far Cry 5 çıkışını gerçekleştirdi

0

Uzun süredir merakla beklenen Far Cry 5, 27 Nisan 2018 tarihinde resmi olarak oyun meraklılarının beğenisine sunuldu. Açık dünyada geçen oyun, şimdiden yılın en iddialı fps türü yapımları arasında…

Far Cry 5 ilginç konusuyla oyun meraklılarının yeni tutkusu olmaya aday. Kısaca bahsetmek gerekirse oyun, Hope County, Montana’da adındaki huzurlu bir kasabada geçiyor; burada özgürlüğü seven bir halk ve The Project at Eden’s Gate olarak bilinen kıyamete inanan fanatik bir tarikat yaşıyor.

Heralds ailesinden dini lider Joseph Seed ve ona kendini adamış kardeşleri tarafından yönetilen Eden’s Gate tarikatı bir zamanlar huzurlu bir yaşam sürülen bu kasabada günlük yaşamı her açıdan etkiliyor.

Kasabaya gelişiniz, tarikatı bölgeyi şiddet kullanarak kontrol etmeye kışkırttığında, baskı altında yaşayan topluluğa özgürlüğünü kazandırmak için harekete geçmeniz ve direnişi başlatmanız bekleniyor.

Özelleştirilebilir silah ve araç yelpazesi…

Far Cry oyunları için şu ana kadarki en geniş özelleştirilebilir silah ve araç yelpazesi ile Hope County’nin nehirlerini, arazilerini ve gökyüzünün özgürce keşfedilmesi mümkün.

Yaptığınız seçimlere göre uyarlanan ve tepki veren dinamik açık dünyada Joseph Seed ve fanatik takipçilerine karşı kendi seçtiğiniz şekilde oynuyorsunuz.

Her harekete tepki veren heyecan verici dünyanın kahramanı sizsiniz ve keşfettiğiniz yerlerdeki yerli halkla (ve hayvanlarla) müttefikliğiniz hikayenizi asla tahmin edemeyeceğiniz noktalara götürüyor.

Oyunda 18 yaş sınırı bulunduğunu belirtelim.

Cevap bırakın