Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürFallout Shelter Android’e geldi

  Fallout Shelter Android’e geldi

  fallout-shelter

  iOS platformunu kasıp kavuran ve Android sürümü için yayını merakla beklenen mobil oyun Fallout Shelter için beklenen haber geldi! Fallot Shelter yayınlanan Android sürümü ile artık daha fazla kişiye yepyeni ve bir oyun deneyimi sunacak.

  Buraya tıklayarak indirebileceğini Android sürümü ile iOS’taki Fallout Shelter dinamiklerini bir diğer önemli platforma taşıyan oyun, türünün en iddialı yapımlarından. Temelde bir felaket senaryosundan ilham alan Fallout Shelter, insanoğlunun artık türlü tehlikelerle dolu dünyadan soyutlayarak alternatif bir yaşam alanı kurması ve burayı geliştirmesine dayanıyor.

  Ekran_Resmi_2015-08-14_12_04_09

  Oyunda bir dağın içindeki odacıklarda yemek-su-enerji gibi ihtiyaçların karşlanması için odalar kuruluyor, buralarda insanların çalışması özetle üretim için gerekli dinamiklerin sağlanması gerekiyor. Oyun, keyifli bir işleyiş sunarken farklı ve her an oyun severi kendisinde tutan özellikler sergiliyor.

  Örneğin izole ortamdan dışarı çıkılması ve buradan silah, giyim malzemesi gibi gereksinimler için araştırma yapılması gerekiyor. Bunun için alternatif yaşam ‘tesisinde’ sadece üretim gerçekleştirecek insanların değil, silahlı birimlerin de mevcut olması gerekiyor.

  Oyunda bir erkek ve kadın yaşam odası denilen bölmede bir araya getirildiğinde çocuk oluyor. Böylelikle nüfusun gelişmesi sağlanıyor. Fallout Shelter’da oyun severleri türlü sürprizlere hazırlıklı olması, her an yeni deneyimlerle karşılacağı için de oyuna bağımlı olmamak adına dikkatli olması gerekiyor.

  Sürükleyiciliği oldukça yüksek olan yapımın iOS tarafındaki başarısının ardından Android’de de kısa süre içinde fenomen oyunlar arasındaki yerini alması bekleniyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN