Fallout 76 çıkış tarihi hakkında ilk detay ortaya çıktı

0

Fallout 76 çıkış tarihi bir dizi ipucu eşliğinde belli oldu. İşte detaylar…

Ülkemizde de yoğun ilgi gören ve 2015 yılınd çıkışını gerçekleştiren Fallout 4’ün ardından serinin sonraki oyununa dair merak iyiden iyiye artarken, ilk detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Oyunun adının Fallout 76 olacağı daha önce açıklık kazanmıştı, şimdi de Fallout 76 çıkış tarihi hakkında ilk ayrıntı ortaya çıktı.

Avustralya merkezli EB Games, kendi Twitter hesabı üzerinden Fallout 76’nın 2019’da çıkacağını, bir görselle beraber duyurdu. Bilgi, her ne kadar daha sonra büyük olasılıkla yapımın arkasındaki Bethesda’nın uyarısıyla silinse de bilgi hızla yayıldı ve oyun dünyasının önde gelen haber mecralarında kendisine yer buldu.

Öte yandan oyuna dair ‘2019’da çıkıyor’ bilgisi, şimdilik geniş bir aralık (365 gün) içeriyor. Önümüzdeki süreçte Fallout 76’nın çıkış tarihine kadar daha fazla ayrıntının gündeme gelmesi muhtemel.

10 Haziran’da yılın en önemli oyun etkinliklerinden E3 2018 kapsamında düzenlenecek Bethesda konferansında sonraki Fallout oyununa dair çok sayıda resmi bilginin kamuoyuyla paylaşılacağı kesinlik kazanmış durumda. Bununla birlikte Bethesda’nın çıkış tarihine dair bilgiyi paylaşması büyük bir sürpriz maiyetinde. Yine de umutlar 2019 ilk aylarında çıkması noktasında birleşiyor.

Sürprizler geliyor…

Son olarak E3 2018, Bethesda açısından adeta gövde gösterisine sahne olacak. RAGE 2’nin 2019’daki çıkışının açıklanmasının ardından özellikle gelecek yıl planları hakkında birçok duyuru gerçekleştirmesi beklenen başarılı şirketin, bol miktarda video ve görseli küresel oyun meraklılarının karşısına çıkaracağını da belirtelim.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın