Fallout 4, Doom, Dishonored 2, Battlecry ve daha fazlası!

0

2884112-fallout4_e3_cityvista_1434323956Oyun severlerin büyük bir tutkuyla beklediği dünyanın en önemli oyun fuarı E3, çok sayıda yeni oyun duyurusu ve sansasyonel haberlerle ses getirdi. Fuar kapsamında duyurulan oyunlar arasında bir fenomen olan Fallout serisinin en yeni oyunu, yepyeni Doom ve diğer büyük sürprizler de var…

Doom için yeni video yayınlandı. Düşmanların yokedilmesine odaklı oynanış videosu, atmosferik yapı ve ürpertici ilerleyişi ile bu türün meraklılarının heyecan katsayısını tavan yaptırdı.

Fallout 4 ise yepyeni görüntülerle geldi. Oyunun konusunun yanı sıra başlangıç sahnelerinin de paylaşıldığı videolar yayınlanırken en çok merak edilen bilgi de paylaşıldı. Fallout 4 yayın tarihi 10 Kasım 2015! Fiyatı ise değişiklik olabilir ama 180 TL civarında olacak. Konsol ve PC’ye geleceğini belirtelim.

Ekran_Resmi_2015-06-15_22_42_52Yeni Dishonored 2, PS4 ve Xbox One için duyuruldu. Oyunla ilgili şimdilik çok az bilgi var. Sadece birkaç görüntü söz konusu. Ayrıca bir diğer yeni oyun, Battlecry da duyurulan oyunlar arasındaydı. Oyun geliştirilme safhasında ve açık beta halinde oynayabiliyor.

Elder Scrols mobil platformlar için duyurulurken bir kart oyunu halinde olacağı belirtildi. Oyunla ilgili yayınlanma tarihi ise net değil. Öte yandan Fallout Shelter adlı yeni bir iOS/Android oyunu da yayınlandı. Strateji türü oyun, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Not: Bu konuda yer alan tüm oyunlar, ünlü oyun geliştiricisi Bethesda’nın duyurduğu, yayınladığı oyunlardır.

Cevap bırakın