Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerİnovasyonFakir Hausgeräte’den yeni marka: iYO

  Fakir Hausgeräte’den yeni marka: iYO

  Fakir Hausgeräte’nin iyi yaşam odaklı yeni markası iYO; sağlıklı yaş alma konusunda kalıplaşmış alışkanlıkların ötesinde teknolojiler sunuyor.

  Köklü geçmişinden aldığı güçle 90 yıldır yenilikçi teknolojiler geliştiren Fakir Hausgeräte’nin İyi Yaşam’a odaklanan yeni markası iYO’nun tanıtımı Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen özel davetle gerçekleştirildi.

  ‘İçten dışa iyiliğimi düşünen teknoloji’ söylemi ile Nur Bilen Yavuzer danışmanlığında geliştirilen iYO; sağlıklı yaş alma konusunda kalıplaşmış alışkanlıkların ötesinde birbirinden farklı teknolojilerdeki tasarımları ile öne çıkıyor.

  Köklü geçmişinden aldığı güçle 90 yıldır yenilikçi tasarımlar sunan Fakir Hausgeräte; iyi yaşam odağında geliştirilen yeni markası iYO ile sağlıklı yaş alma konusunda kalıplaşmış alışkanlıkların ötesinde teknolojiler sunuyor. Uzman Estetisyen Nur Bilen Yavuzer danışmanlığında ‘İçten dışa iyiliğimi düşünen teknoloji’ söylemiyle doğan iYO’nun tanıtımı Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen özel davet ile gerçekleştirildi.

  Fakir Hausgeräte Pazarlama ve Perakende Direktörü Zümrüt Tamer ile Nur Bilen Yavuzer’in iYO teknolojilerini anlattıkları etkinlikte konuklar tasarlanan ürünleri inceleme şansı da buldukları uygulama alanında boğazın keyifli manzarası eşliğinde iYO’nun içten dışa iyiliği sunan teknolojilerini birebir deneyimlediler.

  iYO’nun heyecanına ortak olan konuklara hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Fakir Hausgeräte Pazarlama ve Perakende Direktörü Zümrüt Tamer konuşmasında; “Yenilikçi teknolojileri 90 yıldır geliştiren Fakir Hausgeräte’nin çatısı altında doğan iYO’nun bu anlamlı gününde yanımızda olduğunuz için her birinize teşekkür ediyorum. Günümüz dünyasında hepimiz sağlıklı yaş alma yolculuğunda olan kişileriz ve kendimize içten dışa iyi bakmak zorundayız. Bu bakış açısı ile iYO’da marka danışmanımız yol arkadaşlığı yaptığımız sevgili Nur Bilen Yavuzer ile birlikte herkese iyi gelecek teknolojiler hayal ettik. Kendisinin eşsiz katkıları ile iYO’nun iyi yaşamın merkezinde daha önce hiç sunulmamış olanı vadeden bir marka olması hevesi heyecanıyla bir yolculuğa çıktık. İçten dışa iyiliğinizi düşünen teknolojisiyle iYO’yu her zaman her hali ile sağlıklı ve harika hissetmek isteyen herkes için geliştirdik. ‘İyi yaşamak, iyi hissetmek senin özünde var’ felsefesi ile kendinizle olduğunuz her an kolayca kullanıma imkân tanıyan eşsiz tasarımlarımız ile fark yaratıyoruz. Bugün burada tanışacağınız bire bir deneyimleyeceğiniz kalıpların dışında iyiliğin merkezindeki iYO teknolojilerinin herkese çok iyi gelmesini diliyorum” dedi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN