Facebook’tan Messenger’da Anneler Günü jesti

0

Ekran Resmi 2016-05-05 12.44.22

Popüler sosyal medya platformu Facebook, Anneler Günü’nü unutmadı. İşte detaylar…

Anneler Günü heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Bu anlamlı günde annelerini ya da anne olan yakınlarını sevindirmek, onlara anlamlı hediyeler sunmak isteyenler için de hummalı bir sürecin artık sona yaklaştığı da bir gerçek. Fiziksel hediyelerle birlikte çeşitli sosyal medya platformlarında da Anneler Günü’ne özel çeşitli uygulama ve özelliklerin kullanıma sunulduğu görülüyor. İşte bunlardan biri de popüler sosyal ağ Facebook’un anlık mesajlaşma servisi Messenger kapsamında geliyor…

Sosyal medya platformu Facebook, Anneler Günü’nü kutlamak için Messenger’da yeni bir özelliği kullanıma sunacağını duyurdu. Messenger’ın bu yeni özelliği sayesinde kullanıcılar annelerine, anne olan arkadaşlarına veya anne olsun ya da olmasın hayatlarını güzelleştiren insanlara sanal çiçekler gönderebilecek. Kısa bir süreliğine Messenger’da mor çiçek ikonu da görecek. Buna tıkladıklarında yazılı, fotoğraflı veya GIF’li tüm mesajlarını renkli çiçekler ile süsleyebilecek.

Facebook aynı zamanda yeni bir etiket paketi sunulacağını da açıkladı. Motherly Love (Anne Sevgisi) etiket paketi ile insanlar anneler, annelik ve anne figürleri ile ilgili duygularını diledikleri gibi ifade edebilecek.

Yeni paketi incelemek ve ücretsiz indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sosyal medya dünyasına ilişkin gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın