Facebook Sayfalar güncellendi

0

facebook

Sosyal medya ağı Facebook, Sayfalar özelliğini işletmelere bir dizi yenilik sunulacak şekilde güncelledi. İşte detaylar…

Facebook, işletmelerin müşteri bulmalarına ve onlarla bağlantı kurmalarına yardımcı olmak doğrultusunda Sayfaları güncellediğini açıkladı. Yeni güncelleme kapsamında ‘Eylem Çağrısı’ özelliğinin geliştirilmesi sayesinde insanlar Sayfalar üzerinden fiyat teklifi alabiliyor, alışveriş ve daha fazlasını yapabiliyor.

Eylem Çağrısı düğmeleri

İşletmeler, Sayfalarına yeni ‘Eylem Çağrısı’ düğmeleri ekleyebiliyor ve müşterilerine birkaç adımda, kolaylıkla tamamlanacak formlar sunabiliyor.

Dünyada, 60 milyondan fazla işletmenin her ay Sayfaları kullandığını açıklayan Facebook, söz konusu Sayfaları 1 milyarın üzerinde insanın ziyaret ettiğini vurguladı. İşletmeler için mobil bir çözüm sunan Facebook, Sayfalar ile insanların işletmeleri keşfetmelerini, onlarla etkileşime geçmelerini ve her an, her yerde, herhangi bir cihaz üzerinden iletişim kurmalarını sağlıyor.

ekran-resmi-2016-10-20-13-47-23

Bilet satışı ve daha fazlası

Öte yandan Facebook, Sayfalar’a bazı bileşenleri de ekledi. Türkiye’de bulunmayan uygulama ve sitelerin kapsam içinde olduğu bileşenler arasında rezervasyon başvuruları, sipariş işlemleri, bilet satışları öne çıkıyor. Sosyal medya ağının işletmelere, platform içinden çıkmadan satış ya da siparişe dönük adımlar sunduğu anlaşılıyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın