Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürFacebook, ‘Moments’ uygulamasını Türkiye'de kullanıma sundu

  Facebook, ‘Moments’ uygulamasını Türkiye’de kullanıma sundu

  momentSosyal medya platformu Facebook, 2015 yılında çok sayıda yeniliği kullanıcıları ile buluşturdu. Özellikle mesajlaşma, fotoğraf paylaşımı ve genel hatları ile içerik paylaşımı konularında bir dizi güncelleme yayınlayan platform, geçtiğimiz aylarda Momentum adını alan bir mobil uygulamanın duyurusunu da gerçekleştirmişti…

  Facebook, ilk olarak Haziran ayında Amerika’da yayınladığı Moments uygulamasını Türkiye’nin de aralarında bulunduğu pek çok ülkede kullanıma sunduğunu açıkladı. Ücretsiz olarak iOS cihazlar için App Store ve Android cihazlar için Google Play üzerinden Türkçe olarak indirilebilen Moments, arkadaşlar arasında hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf paylaşımını mümkün kılıyor.

  Bu bağımsız uygulama sayesinde bir etkinlik, kutlama, seyahat veya arkadaşlarla geçirilen bir akşamın ardından farklı kişilerin paylaştığı fotoğrafları bulmak ve saklamak kolaylaşıyor. Moments ile insanlar kendi fotoğraflarını arkadaşlarına gönderebiliyor, onların fotoğraflarını alabiliyor ve hepsini kendilerine özel, tek bir yerde saklayabiliyor.

  moments

  Moments; Sosyal medyada bir düğün daveti ya da doğum günü kutlamasının ardından paylaşılan çok sayıda fotoğrafın pratik bir yolla bulunabilmesi için harika bir yol olacağa benziyor. Uygulamayı iOS cihazınıza indirmek için buraya, Android cihazınıza indirmek için ise buraya tıklayabilir, daha fazla detay ve video için uygulamanın resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN